Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha valaki 5x bukik forgalmi...

Ha valaki 5x bukik forgalmi vizsgán(b kategóriás), az alkalmatlan a vezetésre nem?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 15:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ritka szerencsétlen, peches. Meg kellene kérdezni az oktatót, hogy érdemes-e még tovább próbálkozni.
2022. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
90%

hát ezt csak az tudja, aki megbukott ötször


de persze van olyan is aki nem alkalmas vezetésre, mert túl sok ingert egyszerre nem tud megfelelően feldolgozni

nem muszáj mindenkinek veszélyes üzemmel foglalkoznia

2022. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem alkalmatlan. Többször összevesztem már itt egy válaszolóval, aki minden áron védi az ilyen embereket. Akinek nem megy a vezetés, az ne vezessen. Ötödik sikertelen alkalom után abba kell hagyni. Tele van az út így is idiótákkal és ilyen emberekkel, nem kell erőltetni.
2022. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
3 bukás utan már PÁV van, nem?
2022. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
nem feltétlenül, ezt is vizsgálják a további vizsgákon
2022. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Az ötödik után elmész PÁV-ra és ha az sikerül, akkor alkalmas vagy. Utána végtelenszer próbálkozhatsz a vizsgákkal, illetve a KRESZ-vizsga lejártáig.
2022. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
4-es az ötödik után van Páv. Aki eddig eljut, nem is hagynám, hogy vizsgázzon többet
2022. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tiszta szegyen aki ennyiszer megbukik szerintem
2022. jún. 22. 17:28
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem szégyen amúgy, nem mindenkinek megy ez. Nem kell őket bántani, csak nekik kéne belàtni, hogy ha nem megy akkor nem kell erőltetni. Csak nézzétek meg facebookon a pofátlanítós videókat, főleg amit a civilek küldenek be, biztos vagyok benne, hogy a fele járt a PÁV-nál
2022. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Ötig nem jutottam el, de pl. tudod miből volt bukásom.

Az egyiknél a telepen az ipari sorompó még mozgott, amikor elindutam. Még kb. 3 fok hiányzott a végállásig. Egy percig tartott a vizsga. Másiknál a leperkolás közben a jobb hátsó nagyon puhán hozzáért a padkákoz. Nem ugrattam fel, nem erőltettem.

Ezek szerinted olyan hibák, amelyek miatt életveszélyes lennék?

Sok emberben van vizsgadrukk. A bukások egy része erre vezethető vissza.

Az első vizsgám a 29. óra után volt. Azt mondta az oktató, még korsi, de szokjam a vizsgát.

2022. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!