Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapesti autósok! Mit gondolt...

Budapesti autósok! Mit gondoltok a városban kerékpározókról?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogyan szabályos kerékpárral közlekedni a városban?


CSAK SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEK! Köszönöm :)



2022. júl. 18. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem világos, kit értesz “autósok” alatt, de én a magam részéről bringázok is, autót is vezetek, tömegközlekedéssel is járok - és rohadtul mindegy, hogy ki szerint hogyan szabályos bringázni a városban , annak a szabályrendszerét ugyanis a KRESZ elég pontosan tartalmazza. (Egy-két apróságot leszámítva, mint pl elsőbbség kétirányú kerékpáros forgalomra megnyitott , de túl szűk egyirányú utakon vagy a besorolás balra kanyarodáshoz ilyen úton.)
2022. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Azt gondolom, hogy kerékpároznak és kész.

Ez a személyes véleményem. :D

2022. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Autósok==csak autóval közlekedők :D
2022. júl. 18. 16:22
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Na jól van…. én akkor is örülök hogy nem foglalják előlem az utat addig sem, amíg bringáznak.
2022. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Tudom, hogy szabályos, de másik oldalról behajtani az egyirányú utcába szerintem veszélyes, mert az első pár méteren nem feltétlenül látszik jól.

Szabályos vagy nem, bizonyos részeken a szűk hely és a kerékpárút elégtelen kialakítása miatt szerintem veszélyes lehet.

Egyszer meg egy fekvő kerékpáros ment mellettem, na attól hideglelést kaptam, mert egyáltalán nem látszott a tükörben (túl alacsonyan volt, az ablak alsó pereme alatt). Az ilyet én nem engedném.

2022. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

A bringások döntő többsege autós is. 😁


Én kb fele fele arányban. Évi 7-8 e km autóval és ennyi bringával is

2022. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

A legtöbb biciklis autós is. És amelyik bicajjal belehajt a gyalogosok közé a zebrán, az kocsival is megcsinálja.


Én már szinte csak bicajjal megyek a belvárosba, gyűlölök ott vezetni, igazából az egész olyan, mint amikor aegy autópálya fizetőkapuhoz araszolsz egy órát. Amikor már sétálva is gyorsabb, akkor minek üljek kocsiba?

2022. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

"fizetőkapu"???

Hol élsz kérdező? :D

2022. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem szívesen mondom ezt, de a tapasztalat az, hogy ki kellene tiltani őket. 90%-uk szabálytalan, akadályozza a forgalmat vagy életveszélyt okoz a magatartásával. Akkor inkább ne legyenek az utakon, problem solved.
2022. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

9: téged úgy hívnak, hogy Tilcsák Bea? :-D


Most komolyan....

És mit szólnál ahhoz, ha a bicajosok meg azt mondanák, hogy ki kéne tiltani az autósokat a belvárosból? Vagy máshonnan..


Abszolút személyes túlzó benyomásod a 90%. Komolytalan vagy.

2022. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!