Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért villogtatnak a kamionoso...

Miért villogtatnak a kamionosok az autópályán?

Figyelt kérdés

Sokszor viszek nagy bálákat kisteherrel, de úgy csak gps szerint 80 km/h-val tudok haladni. A kamionosok utolérnek hamar (bár igazából ők is csak 80-al mehetnének), beállnak mögém 2 méterre és villogtatnak ezerrel?

A poén az hogy nem előz meg, pedig üres a pálya. A nagy részük megelőz, de egy részük nem értem miért csinálja ezt a beállok aztán villogtatok 20 km-en keresztül


2022. okt. 13. 18:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"az ők tempojukat sem tudja felvenni"


Előzzenek akkor meg!

2022. okt. 14. 18:46
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
#11: Te is tudod, hogy nem úgy előz egy kamion, mint egy személyautó, pláne ha van 5-6 km/h sebességkülönbség. Na meg egyre kevesebb helyen előzhetnek. Ha még egy kamion tempóját sem tudod felvenni, akkor igaza van a korábbi válaszolóknak, ne pályán menj és kész
2022. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

10/12


Ott a pont!


Életemben nem vezettem kamiont, de sokat autópályázok személyautóval még engem is felkúr a látvány mikor valaki egy szaros személyautóval/furgonnal tartja fel a kamionforgalmat.

Ennyire azért ne legyünk hétvégi vezetők.

2022. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy kamion utolér téged az autópályán az az egységes nemzetközi jele annak, hogy bal*@sz vagy.
2022. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó jól írja. :D Mennyivel jobb USA-ban ahol mehetnek 70 mph (112-vel) is a kamionok.
2023. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!