Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Este egy közúti ellenőrzésen...

Este egy közúti ellenőrzésen mielőtt megállnék, kapcsolhatok messzebbről távolságit egy pillanatra a rendőrökre hogy tényleg ők azok, kaphatok ezért büntit?

Figyelt kérdés
Néha láttam már hogy vaksötétben állitgattak közúton. Ha egyszer lenne ilyen szitu hogy állitanának meg és messziről távolságit kapcsolok rájuk egy pillanatra, de csak biztonság miatt ha tényleg rendőrök és nem-e huligánok, irhatnak ezért büntit ill. kötekedésnek fogják értelmezni?
2022. okt. 25. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Megdicsérni biztos nem fognak érte.
2022. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Én villantottam már fel, senki nem szólt érte semmit.
2022. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

És miért messziről?

Megnézed őket ha közelebb értél.

2022. okt. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Remek ötlet, csináld csak, örülni fognak neki, hogy biztosra mész!!!!
2022. okt. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MGéza ***** válasza:
96%
Ha meg akarnak állítani, akkor amúgy is lassítasz előttük vagy nem? Akkor meg a tompítottal is simán látod hogy kicsodák.
2022. okt. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Okot szolgáltatsz arra, hogy bírságot szabjanak ki. Ha alrendőrök, azt sem közelről, sem távolról nem fogod látni.
2022. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy nem büntetnek meg ők sem mindenért. Amikor életemben legelőször vezettem egyedül, ráadásul hajnalban be a városba és megállítottak, annyira lefagytam, hogy nem is húzódtam le a jobb oldali sávba 😃 Totál beparáztam mert azt hittem csináltam valamit, remegett kezem lábam. Egyből levágták mi a szitu, mondjuk elég volt rám nézni, voltam vagy 20 éves. A-helyett, hogy leosztottak volna mennyire béna vagyok szépen elmagyarázták, ilyenkor mi történik, és mit kell csinálni stb. Ja na a lényeg, hogy szerintem nekem is felvolt kapcsolva a refi akkor, olyan riadt voltam, hogy elfelejtettem lekapcsolni.
2022. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Senkit nem fognak azért bírságolni, mert egy pillanatra villantott.


Engem mikor elsőre megállítottak kezdőként, igazoltattak, a végén meg megkérdeztem, hogy kiférek-e az autójuk mögött, mert túl közelinek tűnt. Néztek értetlenkedve, hogy persze, azóta rájöttem, hogy még irgalmatlan sok hely volt :D

2022. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sem adnának büntit mert egy pillanatra rájuk villantok. :P
2022. okt. 26. 13:59
 10/11 NTBS ***** válasza:
71%
Nem valószínű, hogy büntetést kapsz.
2022. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!