Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért közlekedik szabálytalanu...

Miért közlekedik szabálytalanul a magyar autósok többsége? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 13:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
42%
A szocializmusban rendesen közlekedtek idehaza is és a Szovjetunióban is. A rendszerváltás óta mint a felszabadult rabszolgák, nem tudják jól kezelni a rájuk szakadt szabadságot. A YouTube-on vannak fenn videók az oroszországi közlekedésről is. Veszélyesebbnek tűnik a magyarnál.
2022. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
0%
A szegénység által okozott trauma miatt.
2022. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
60%
Honnan veszed a statisztikát? Honnan gondolod hogy a többség szabálytalanul vezet? Naponta 100km-t autózok, és a tapasztalataim szerint azért az autósok nagy része betartja a szabályokat. Persze vannak olyanok akik nem, de messze nem a többség.
2022. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
29%

3. Lehet, az országra nem igaz, de Pestre igen. Több órányi felvételt tudnék neked mutatni, ami egy hét alatt készül.

Az agresszív vezetés alap. Szabálytalan megfordulás, záróvonal-átlépés, tolakodás, buszsáv használat. Buszt nem engedik ki a megállóból.

Tiloson áthajtanak. Lámpás kereszteződésbe beragadnak.

Az az érzésem, hogy a lámpa, felfestés csak dekoráció.

De a bringás, gyalogos sem különb.

Meg vannak idióták is, bár nem jellemző. A minap a kocsimmal állok a buszmegállóban, és egy gyalog elkezdi ütni az autót, hogy miért állok ott, amikor tilos? Mondom, csókolom forgalmi okból. Nem igazán értette.

2022. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
33%
Irányjelzőt (az ablakból éppen rálátok egy kereszteződésre, időnként megszámolom) a 40% nem használ.
2022. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
26%
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy az autóból kiszállva is ugyanolyan vagány lenne az illető.
2022. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos mindazt tapasztalom én is, amit a 4. ír.

És az isten barma fekszik a dudán, hogy miért nem megyek tovább, amikor zöld a lámpa. Kérem szépen, nincs magassági kormány a kocsimon, nem tudom átrepülni a keresztben állókat.

Gyalogos meg azt hiszi bárhol mehet, ha lehajtja a fejét és nem néz sehová.

Bringás megöleti magát a HÉV-vel, mert fülében zene szól.

2022. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
60%

szégyenlem, de több évtizede vezetek Pesten, de még nem tűnt fel, hogy nagyon szabálytalanok lennének az emberek.


Néhány évet buszvezetőként töltöttem két ázsiai országban balesetmentesen...na azt élveztem igazán...ott volt igazi káosz...csakhát az emberek bele születtek. Nekik nem volt furcsa az összevisszaság...

Amúgy a rendőr baszott az egészre, csak az orrát piszkálta.

2022. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
19%

Én azt veszem észre hogy már túl óvatosak az emberek.

Ez lehet azért mert már megbüntették őket .

Itt ahol lakok már idegesítően lassan mennek az autók, még a 40-et se nagyon érik el.

Többször járok a 4-esen amit halál útnak hívtak régen, hát ott is talán 2 autó előzött meg engem , pedig még 90-et se mentem. Kb 70 km-es szakaszon.

2022. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
63%

8! Kérlek, akkor telepedj le mondjuk a Kőbányai út-Könyves Kálmán körút kereszteződősénél. A nap szinte bármely szakában.

Vagy a Kőbánya-alsó vasútállomásnál.

Vagy és még sok helyen.

Rég piros a lámpa, de még megy be a kereszteződésbe.

Vagy az Örs Vezér terén. Ott a villamosról hiszik azt, hogy majd összerezzen és elfut, ha autót lát.

Ugyanitt a kerékpáros átvezetésnél a sok gyalogost.

Az M3 bevezetőjénél rendszeres, hogy úgy előzi ki a dugót, hogy kimegy a benzinkúthoz, ott áthajt majd vissza.

Vagy ugyanezt a leállósávban.

A Veres Péter úton van kerékpárút. Gyalogosok babakocsit tolnak rajta. Vagy autók parkolnak rajta.

Más kérdésnél már írtam, veressel fenyegettek, mert kerékpárost nem voltam hajlandó veszélyesen előzni.

Leszáll a villamosról. A peron mindkét végén van zebra. Neki mindegy, átmegy ahol eszébe jut. És üvölt, hogy zöld a lámpa. Igen, negyven méterrel arrébb.

2022. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!