Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meghúztam egy szabálytalanul...

Meghúztam egy szabálytalanul parkoló autót, cetlit nem hagyva, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan elküldtök melegebb éghajlatra. Sajnos egy olyan parkolóba álltam, ahol tökig vannak az autók és ebből min. 3-4 szabálytalanul, tilosban parkol és itt teherautókról is beszélünk. Ez egy kicsi parkoló.

Szóval reggel láttam hogy vonalfestés mellett közvetlenül mellettem áll egy autó és mögöttem már 1 hónapja áll egy tragacs (tilosban). Szépen lassan próbáltam kiszlalomozni hogy a hátsó autót se sértsem meg és a legvégén sikerült meghúznom a mellettem lévőt... kár mentegetőzni, de elmentem mérgemben. Kamera nincs, hányingerem van ettől az egésztől miattam is és a másik kettő miatt is.

Mire számíthatok?


2021. jún. 28. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs kamera és nem látta senki, akkor semmire. Mondjuk mostanában ne parkolj oda. Mennyire húztad meg?
2021. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha a melletted lévőt húztad emg, akkor az nem áll tilosban. De egyébként ha nem látta senki és nem vette fel senki, akkor semmi nem lesz.
2021. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az enyémből ítélve 2-3 csík karc lehet.

Vonalfestés között nem állt, tehát nem parkolónak szánt helyen állt meg (a parkoló legelején álltam).

2021. jún. 28. 14:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csuklani fogsz párat.
2021. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Csarbenhagyás. Ha nem látta semmilyen kamera, akkor megúszod azzal, hogy egy életen át lelkiismeretfurdalásod lehet miatta (remélem lesz is, mert gondolj bele, ha a te autóddal tették volna), ha esetleg mégiscsak volt kamera a tudtod nélkül, vagy látott valaki, aki felírta a rendszámodat, akkor cserbenhagyásért elővehetnek, amiért rendesen megütheted a bokád.

De nem értem, hogy miért nem a tilosban parkoló autót jelented fel, ahelyett, ha már nem tudsz vezetni rendesen.

2021. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Semmit az lelki kérdés nem anyagi, de a karma nem felejt sanszos h előbb vagy utóbb a tiédben is kár keletkezik
2021. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
ilyenkor egy felnőtt ember vállalja a felelősséget és legalább üzenetet hagy... én is húztam már meg es csóró létemre nem bujtam ki alóla...
2021. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
nem szívesen mondom, de ha bukta van, akkor boci szemekkel állítsd, hogy nem vettél észre semmit...ez persze qurvára nem szép dolog, de utólag ez a legjobb..ha bevallod jóval később, abból nagyobb szopás lesz, mint gondolnád..
2021. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

A normális emberek válalni szokták a tetteikért a következményeket

Te sajnos nem ebbe a kategóriába tartozol.


Majd ha te is egy ilyen ember áldozatává válsz, remélem akkor is ilyen lazán vezsed majd hogy a neked okozott kárt nem tériti meg aki okozza majd neked...


Remélem van térfigyelő kamera...

2021. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos már volt fordított helyzet, de köszönöm az őszinteséget. Kifejezetten a kérdésem nem erre irányult.
2021. jún. 28. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!