Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg nem hibázott a 160-al...

Tényleg nem hibázott a 160-al közlekedő lány?

Figyelt kérdés
Sokan azt írják kommentekben, hogy nem is ment 160-al, csak annyival csapódott be. Ilyen létezhet technikailag?
2022. dec. 8. 20:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
61%
#30 Na és már mégis hogy mutatna sebességet, ha a sebesség az ABS jeladóról van véve, a kerék pedig áll, azaz az ABS jeladó mérése egy jó nagy erős nulla? 🤡
2022. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
8%

#31 Nyilván neked van igazad és NYILVÁN 0 azaz NULLÁT fog mutatni a kilométeróra amikor csúszik a kerék és NYILVÁN csakis a véletlen szerencse műve, hogy balesetek esetén a számláló mindig az aktuális nem kicsi sebességnél akadt ki, és nem nullánál... ;)


Eszem megáll.

2022. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy mit éreznek az ilyen emberek? Akárhogy gondolkodom nem értem. Ez a csaj szerintem öngyilkos akart lenni.
2022. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
23%
#32 Nem látom a válaszodat a kérdésra. Ha áll a kerék, honnan vesz sebességet? Ne ugrálj, ne magyarázz, hanem válaszold meg. Ha tévedek, én elismerem, de akkor magyarázd meg, hogy miért nincs igazam. Az hogy itt hőbörögsz anélkül hogy megmagyaráznád amit mondasz, az csak cirkusz.
2022. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
73%

#34 Ja és amúgy meg is tudom fordítani a dolgot, mert ugyan balesetek még soha nem volt, ilyen tapasztalatom nincsen, de ellenkező annál több: ha álló helyzetben van az autó, de forog a kerék (felemelt állapotban), akkor elindul a mutató felfelé. Érdekes nem? Majdnem olyan mint hogyha a mutatónak a kerék forgásához lenne köze, ami eltérhet az autó valós mozgási sebességétől. :)


Eszem megáll.

2022. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
5%

Nyugodtan pontozzatok le, ettől még a tény az tény marad, nem fog nullát mutatni a mutatód amikor megcsúszik a kerék.


Komolyan ennyire mélyen van a színvonal itt gyerekek? :D

2022. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
31%

#36 Forrás: "bízz bennem tesa én okosabb vagyok mindenkinél"


Na menj szépen innen, mindjárt kezdődik a töri óra.

2022. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
33%
Ne ugrálj, ne magyarázz, hanem mutass egyetlen videót ahol megcsúszás esetén nullára esik a sebesség ;)
2022. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
61%
#38 Az ellenkezőjét tudom bizonyítani, ami tökéletesen szemlélteti, hogy a kilométeróra nem az autó sebességét mutatja, hanem a kerekek forgását, azaz ha a kerék áll, akkor a mutató 0-n van, akkor is, ha az autó mozog.
2022. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!