Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire agyrém az, hogy a...

Mennyire agyrém az, hogy a rendőrség felhívja külön a figyelmet, hogy a rossz minőségű út miatt károsodhat az autó?

Figyelt kérdés

[link]


A videó elején hangzik el. Én ezt abszurdnak tartom. Ez már tényleg vicc. Miért nem csinálják meg az utat? Vagy majd ha belemegyek a kátyúba, szétszakad a gumi, én leszek a hibás, mert minek mentem bele, miért nem figyeltem?



2022. dec. 22. 23:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Semennyire, teljesen normális dolog ilyesmire felhívni a figyelmet.
2022. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Dehogy az. Egy normálisabb országban erre nem hívják fel a figyelmet, mert jó az út. Nálunk kell szólni, hogy hé, barom, vigyázz az úttal, mert tönkreteheti az autód. Csak nem tudom, hogy az a mérhetetlen összeg, amit befizetünk, hol landol.
2022. dec. 22. 23:58
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

"Egy normálisabb országban erre nem hívják fel a figyelmet, mert jó az út"

Nem létezik olyan ország, ahol ne léteznének olyan utak, amik kárt tehetnek az autóban.

2022. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De nem is hívja fel rá a figyelmet a rendőrség, helyette inkább megcsinálják az utat.
2022. dec. 23. 00:03
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Lol, nagyon naiv elképzelésed van a világról... Majd kinövöd :)
2022. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Márpedig a fejlettebb országokban meg is csinálják, hiába próbáld elmismákolni. Nem kell, hogy a rendőrség arra figyelmeztessen, hogy rossz az út.
2022. dec. 23. 00:14
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Kedves furcsa stilusu kérdezö! Akkor probáljuk más oldalrol közeliteni: Te sétálsz egy erdei uton be az erdöbe. Én éppen onnan jövök. Amikor találkozunk megszolitalak: Szia! Figyelj nagyon az utra mert egy nagy anyamedve koszál a környéken a bocsaival. Mit fogsz erre szolni nekem? (Menj és takaritsd el az utbol azt a medvét mert én arra akarok menni, egy normális helyen ezt kellene tenned?)
2022. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne agyrém? Most rossz az út, tehát magától értetődő dolog erre most felhívni a figyelmet. Abból ez nem derül ki, hogy mikor lesz kijavítva az út.
2022. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem hívnák fel rá a figyelmet aztán baja lenne a kocsidnak azért hőbörögnél.
2022. dec. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
#6 Tudnál mondani egy ilyen fejlett országot? Csak hogy valami konkrét is elhangozzon.
2022. dec. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!