Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire agyrém az, hogy a...

Mennyire agyrém az, hogy a rendőrség felhívja külön a figyelmet, hogy a rossz minőségű út miatt károsodhat az autó?

Figyelt kérdés

[link]


A videó elején hangzik el. Én ezt abszurdnak tartom. Ez már tényleg vicc. Miért nem csinálják meg az utat? Vagy majd ha belemegyek a kátyúba, szétszakad a gumi, én leszek a hibás, mert minek mentem bele, miért nem figyeltem?



2022. dec. 22. 23:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az az agyrém hogy a rekord adók ellenére hogyan lehetnek ennyire szarok a közútjaink.
2022. dec. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztons..


Neked most a rendőrök ekézése az életcélod?

2022. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
10. Te nem látsz az orrodnál előrébb?
2022. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
#13 Minden jel szerint nem, de akkor feltételezem te is tudsz mondani egy példát?
2022. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hőböröghetsz, hogy miért nem csinálják meg az utat.


De ettől még az út szar marad és a szar úton kell vezetned, ennek megfelelően figyelembe kell venned, hogy amin közlekedsz az egy szar út.

2022. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne agyrém, ha nem csak az autósok figyelmét hívnák fel, hanem a közútkezelőét is. Egy szigorú fenyegetéssel, bírság kilátásba helyezésével. Ennek persze akkor lenne értelme, ha minden út magánkézben lenne. Ha államiban van, vagy önkormányzatiban akkor nem sok.
2022. dec. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Az utakat nem a rendőrség csinálja meg, ők csak figyelmeztetnek. Inkább örülni kéne neki.
2023. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
De ezt magamtól is tudom, nem kell elmondnai, mint az óvodában. Viszont a rendőrség akkor felvehetné a kapcsolatot a közúttal, hogy csináljanak valamit az aszfalttal, mert balesetveszélyes. Összedolgozhatnának érdemben, és nem úgy, hogy telerakják 60-as táblával az adott szakaszt.
2023. jan. 13. 18:53
 19/19 anonim válasza:
Érdekli is őket. Ezt az aktuális polgármesternek kéne megcsináltatnia, a rendőrség nem szólhat bele.
2023. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!