Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az ilyen autós amúgy tényleg...

Az ilyen autós amúgy tényleg debil vagy csak direkt nemtörődöm típusúak?

Figyelt kérdés

Haladok főúton enyhén szürkületben, köd van tehát a látási viszonyok nem éppen jók, mögöttem levő világítás nélkül halad. Szinte minden szembejövő villog/dudál/mutogat neki hogy kapcsolja már fel de erre semmi reakció, csak bambán néz előre mint egy szobor.

Az ilyen autósok valóban ennyire nem képesek felfogni hogy nekik villognak? Vagy hogy nem lehet azt észre venni mikor már a huszadik autó is villog?



2023. jan. 3. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Te ködben látod azt, hogy a mögötted haladó csak néz ki mint egy szobor, ez nem semmi gratula
2023. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Sokan tényleg ennyire bambák tudnak lenni.


Láttam rosszabbat is. Volt németeknél egy mūsor, ahol fulmezték az autópàlyarendõrség munkáját.

Egyszer kiszedtek egy 40-es nõt, mert 120-nál 1,5-m-re ráment az elõtte haladóra.


Csak nézett bambán, és nem értette, miétt nem vezethet 1 hónapig, hisz 20 éve vezet így és semmi sem történt.

2023. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 Nem nagy köd volt, és viszonylag közel is jött mögöttem.
2023. jan. 3. 08:50
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen vannak ilyen idióták, nem hiszem h figyelmetlenség , inkább alapbol ilyen hülye
2023. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Vannak sajnos ilyenek igen.
2023. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Én már olyat is láttam, hogy valakinek ilyen piros-fehér csíkos léc amivel építkezéseken szoktak lezárni, olyan állt bele a hűtőrácson keresztül a motortérbe és észre sem vette. Na az ilyennek kellene végleg elvenni a jogsiját ha ilyet nem vett észre.
2023. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
teljesen debil
2023. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Vagy csak szimplán zárlatos lett a világítása, és nem kapcsolható, és nem látja, hogy nem ég.

Ilyen is van.

2023. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
52%
Sajnos sok ilyen autóvezető van.
2023. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

#1 vagyok, ez az első mondatod "Haladok főúton enyhén szürkületben, köd van tehát a látási viszonyok nem éppen jók", "#1 Nem nagy köd volt, és viszonylag közel is jött mögöttem", akkor most jók voltak a látási viszonyok vagy nem ? Döntsd már el. Téged ez miert erdekel, hogy be-e van kapcsolva a lampaja vagy nincs? Hatulrol beletrond az ő hibaja lesz.

Nemertem miert kell ezen felakadni ? Rossz latasi viszonyok mellett meg volt időd hatulra nezegetni, hogy ül a sofőr bamban, nem az előtted levő utat figyelted.

2023. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!