Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit gondoltok az elhangzottakr...

Mit gondoltok az elhangzottakról, látottakról?

Figyelt kérdés

[link]


A szemüveges sofőr jól bemutatja, hogy a valóságban hogyan közlekednek, kB. senkit nem érdekel a sebességkorlátozás, és hogy olykor veszélyes is betartani azt.



2023. febr. 12. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"De nem lesz biztonságos a közlekedés, ha rajtad kívül senki nem tartja be a sebességet."


Attól sem lesz biztonságosabb, hogy minden hülye beáll a sorba és megy mint a barom előre.

2023. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Téged kell kerülgetni, belemennek a seggedbe, türelmetlenkedni fognak, aminek nincs jó vége."


Tényleg sosincs jó vége, mert nekem eddig mindig az ilyen agyhalottak miatt kellett órákat állnom főúton, autópályán, vagy kerülni mert ők annyira siettek, hogy a nyílegyenes autópályán is képesek voltak falra tenni a gépet.


Másrészt meg kövezzetek meg, de pont leszarom, hogy a másik ideges lesz aztán hülyeséget csinál. Ez ugyanaz az áldozat hibáztatás, mint hogy miért öltözött kihívóan a lány, azért erőszakolták meg.


Ezzel nem azt mondom, hogy direkt hergelni kell a másikat, vagy azonnal önérzetesen harapni mindenre, legyen az villantás, dudálás. De a közlekedés társasjáték, én is segítem őt, ő is segít engem arra a pár másodpercre amíg kontaktban vagyunk, és ennyi.


És tényleg valahol így lehetne összegezni, társasjáték és nem autóversenyes játék. Nem arról kellene szóljon, hogy mindenki csak megy mint a barom előre.

2023. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Így viszont ahhoz kell igazodni, ami a valóság."


Attól, hogy a másik hülye, neked nem kellene annak lenned. Nyilván ha valaki kampányok azért hogy legyünk mind hülyék akkor nincsen miről beszélni.


Neked meg nem az alternatív valósághoz kell igazodnod, hanem a szabályokhoz és azon belül értelmezhető közlekedési helyzetekhez.

2023. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Alex Fly ***** válasza:
@9: attól, hogy más nem tartja be a szabályokat, még érvényes marad. Az nem lehet hivatkozási alap, hogy ha látsz egy gyorshajtót, az téged is gyorshajtásra kötelezne...
2023. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!