Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lettél már depressziós azért...

Lettél már depressziós azért mert bemértek? Hogy tetted magad túl rajta, hogy ekkorát hibáztál?

Figyelt kérdés
Volt lelkifurdalasod a gyorshajtás miatt?
2023. febr. 13. 10:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Még nem mértek be, de nem lennék depis.

Helyben megállítva a tűréshatár nem nagy. Ha 50-nel szabad menni, és 55-tel megbüntetnek, az nem olyan súlyos hiba, hogy azért ostorozzam magam. A pénz lehet, hogy fáj, meg a büntetőpont igen. Ezt ne úgy értse senki, hogy kis hiba bocsánatos bűn.

Ha meg csekkes a dolog, az már tudatos. 50/54 könnyen becsúszik rutinosnál is. De ötven helyett 65-70-nel véletlenül nem lehet.

2023. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az összeget elosztom a sebességtúllépések számával, és röhögök rajtuk, hogy mit tudom én, 2 forint 18 fillérre büntettek egy gyorshajtásért. És ezért mekkora technikai bázist kell fenntartaniuk, működtetniük.
2023. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
11-es, ha 50 helyett 55-tel megbüntetnek akkor milyen büntetőpont fáj? A büntetőponttal kapcsolatban legfeljebb az fájhat, hogy még annyiba se veszik a sietős igyekezeted, hogy legalább egyet adjanak: [link] (és amire hivatkoznak a megengedett sebesség túllépésénél: [link] )
2023. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy micsoda nem lettem? Depressziós? Mondd, neked eddig csak megszületni volt nehéz, hogy egy ilyen kérdés felmerül benned? Az emberi ismeri a játékszabályokat, tudja hogy ha gyorsabban megy, megbüntethetik. Ennyi. Bele van kalkulálva. Kb 2-3 évente egy bünti nem nagy kaland. Ha ésszel csinálja az ember (GPS alapján, traffi-trigger sebesség alatt egy kevéssel) minimális a büntetés esélye. Ha meg nem jött be, későn láttam meg a trafis kocsit, a térképen meg nem volt jelzés, akkor egyszerűen jelentem a Waze-en, de hogy depresszió... fel sem merült sosem.

Ha egy traffi miatt depis leszel, akkor egy neked meg nem adott elsőbbség miatt öngyi leszel? Mimóza lélekkel szerintem ne vezess!

2023. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A lelkem nem mimóza😃
2023. febr. 14. 14:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Engem egyszer büntettek meg gyorshajtás miatt 5000 forintra
2023. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!