Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Depressziósan, vagy zaklatott...

Depressziósan, vagy zaklatott lelkiállapottal autót vezetni? Befolyásolja az embert a vezetésben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom.

Amikor én vezettem majdnem elkaptam frontálisan egy kamiont 130-al előzés közbe, mert leszartam és előztem.

Azóta ha ilyen vagyok nem ülök autóba.

Amúgy szar dolog a depresszió :(

2015. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos, sem közeli rokonok elvesztése után, sem komolyabb betegség esetén. Kb. olyan, mintha ébren lennél 24 órát és utána kéne közlekednek - még gyalog is nehéz úgy, mert egyszer az megy ki a fejedből, hogy szétnézz az útra lépés előtt, másszor az, hogy bicikliúton mégy, stb. Kicsit a zombikhoz tudnám hasonlítani ezt az állapotot, teljesen máson pörög az agyad.
2015. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden ember más, máshogy reagál. Én kamionos vagyok, pár éve egy kollégámnak meghalt a faterja. Piszokul ki volt, váratlanul történt a haláleset, nagyon összeroppant. A főnökeink rögtön felajánlották neki, ha akarja, soron kívül hazajuttatják repülővel vagy más módon. Ő azt mondta, inkább még dolgozna egy hétig, kettőig - a temetés úgyis később lesz - mert sokkal jobban érzi magát ha dolgozik, mert a munka elvonja a figyelmét, otthon csak enné magát.
2015. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem igen! Régebben rákgyanúval vizsgálgattak..kocsival jöttem haza és a "lehetőség felvetődése után" nem emlékszem hogy értem haza...annyira tele volt a fejem gondolatokkal hogy kiesett a hazafelé vezető út! A fél városon így vezettem!
2017. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!