Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hivatásos TGK sofőr vagyok,...

Hivatásos TGK sofőr vagyok, de erősen depressziós. Nem tudok koncentrálni semmire, még a forgalomra sem. Mit tegyek? A megélhetésem múlik rajta.

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress fel egy pszichológus szakembert, még mielőtt balesetet okozol. Szükség esetén betegszabadságot is kivehetsz.
2015. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor előbb utóbb ráfázol,és pápá munkahely..

Ott leszel csak igazán depressziós.

Mert igen sok dologra kéne koncentrálni egyszerre a menetlevéltől az útdíjon át a tachográfon keresztül a főnök telefonos basztatásán át az elvégzendő munkáig..

2015. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, jobb, ha ezt olyan topicban teszed fel kérdésnek, ahol kevesebb tökösjani van, mint itt. Itt csak beugatni tudnak, meg okoskodni.

Pl ahol emptaikusabb nőcik vannak, pszichiátriai háttérrel.


Én is TGK sofőr vagyok, ajánlom először a háziorvosod keresd fel, ő majd elirányít a megfelelő szakrendelésre.

Ott meg felírhatnak hangulatjavító gyógyszereket, léteznek ilyenek, csak a xanax, és társait kerüld.

2015. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van esetleg üzemorvos nálatok, akkor először azt érdemes felkeresni, Ő levehet ideiglenesen a TGK-ról.

Vagy ha nincs, valóban háziorvos. Egy átmeneti betegállomány még mindig szerencsésebb, mint egy baleset, amikor esetleg rád veri a cég az anyagi károkat és akkor még azt is fizetheted.

2015. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!