Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kedves lassan haladó sofőrök,...

Kedves lassan haladó sofőrök, miért mentek lassan?

Figyelt kérdés
Minden rossz szándék nélkül kérdezem, mert nem értem mostanában ezt a dolgot. Fényes nappal, jó látási viszonyok között miért kell 50-el menni lakott területen kívül? Mostanában ez egyre gyakoribb, előzni nehézkes a szembe forgalom miatt, illetve beláthatatlan kanyaroknál. Tényleg én sem vagyok gyors, nem száguldozom, betartom a korlátokat. De ezt most már én sem értem. Tényleg érsekelnének az okok. Féltek? Nem rossz félelemmel vezetni?
2023. febr. 14. 07:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
64%
Nyugdíjas vagyok, ráérek.
2023. febr. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%
Spórolok az üzemanyaggal.
2023. febr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%
Engem a táj, a környezet is érdekel, a látvány.
2023. febr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
41%
Ne itt vezesd le a frusztrációdat kérdező.
2023. febr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%

Ez van.

Nagyon sok embernek már ez drága nagyon és valahogy spórolni kell.

Nálunk is ez van, kb 35-40 amit mennek az autók.

De ez inkább a benzinesekre igaz.

2023. febr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok frusztrált, csak érdekel. És ha 90 helyett 50-el mész azzal annyira sokat spórolsz? A busz nem jönne ki olcsóbban? Én sem vagyok egy nagyon gyors sofőr, de legalább 60-70-et igyekszem tartani mert amúgy nem sok értelme lenne. Én azért vezetek, hogy majdnem egy órával később keljek/hamarabb érjek haza. Én is szeretem nézni a napkeltét meg tájat, de azért amikor 2 kamion totyog mögöttem aranyosan, csak neki nyomom egy kicsit. Most én komolyan nem olyan céllal kérdem, hogy ideges lennék azért. Csak ez a jelenség mostanában van. És azért én szeretek is vezetni, olyan jó érzés menni hallgatni a zenét stb., hogy elképzelhetetlen számonra, hogy valaki élvezinezt 50-el is országúton.
2023. febr. 14. 07:48
 7/35 anonim ***** válasza:
18%
Már pedig ez frusztráció. Jó ideje vezetek és hidd el, hogy ez idő alatt rengeteg 50-nel vagy lassabban haladó járművel találkoztam az utakon, de ez sosem okozott akkora problémát, hogy az interneten kelljen megkérdeznem. Persze én is dörmögök egy ilyen mögött, amíg meg nem előzöm, de az előzés utáni percben már azt sem tudom, hogy milyen jármű volt. Ha neked ezt ide ki kellet írnod, akkor valami problémád van a vezetéshez való hozzáállásoddal.
2023. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
28%
A xanax megoldás kérdező. A pálinka is csak nem vezetés közben.
2023. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
31%
Én el szoktam indulni időben, így nem kell száguldozzak mint egy őrült.
2023. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Most hiába akarod belém beszélni. Nem vagyok ideges típus. Olvasgattam a kérdéseket, láttam pár hasonló kérdést, meg facebook fórumokon is egyre többet olvasok erről a "problémáról". Engem tényleg pszichológiai megközelítésből is érdekelne, hogy mi az oka ennek. Én akkor vezettem lassabban amikor kezdő voltam, és féltem a nagyobb sebességtől. Azt nem tudtam, hogy valaki 50-el megy azért, hogy spóroljon. Nekem ismerőseim 70-el spórolnak 90 helyett. Ja, és nem kell a rosszindulatot nézni a kérdésemben, mert nincs benne. Időben elindulok, és oda érek mindig.
2023. febr. 14. 08:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!