Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell ezt játszani a...

Miért kell ezt játszani a lakossággal szemben?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a nagy balesetmegelőzés, hogy direkt olyan körforgalomhoz állnak a rendőrök, amit egyesek tuti be fognak nézni? Valaki elnézte a kihajtót, de nagy bűn, azonnal meg is kell büntetni. Én is átsorolnék, ha elnézném, mert fogalmam sem lenne, hogy vissza tudnék-e fordulni valahol is.



2023. márc. 21. 17:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint 15 éve van Magyarországon turbó körforgalom. Akinek ennyi idő és a megfelelő kitáblázás + a záróvonal nem elég ahhoz, hogy normálisan használja, az alkalmatlan a közúti közlekedésben való részvételre.
2023. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Te is szerepelsz a videón, vagy mi a bajod? :D
2023. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
#22 Nekem is éppen ez jutott eszembe:D
2023. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
17 megmondta a frankót. Nekem oktatóm azt mondta a záróvonalat képzeljem el úgy, mint egy falat. A falnak sem mész neki, még csak meg sem érinted. Pont ez a lényege, hogy falként kell(ene) védenie téged és a többi közlekedőt. Ezt csak az nem érti meg aki hülye :D
2023. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szigorúak vagytok", "hazudság"

Ennél azért még én is nagyobb érveket tettem hozzá, pedig jogosítványom sincs.

2023. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
#22 Szerintem a kérdező volt 0:39-nél a fehér dodzsemmel. Külön poén, hogy akár szabályosan is végrehajthatta volna a manővert a sáv követésével, ehelyett ment árkon-bokron át.
2023. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

A buszos és a bmw-s okozott közvetlen balesetveszélyt, nekik mehetne valami komolyabb pénzbírság, esetleg pár hónap eltiltás.

A többieknek figyelmeztetést vagy valami jelzés értékű 5-10 ezres pénzbüntit tartanék reálisnak.

A kis fehér autó a legviccesebb, hogy semmit nem nyer a szabálytalan sávváltással. Egyértelmű, hogy nem látja át a körforgalmat.

2023. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nagyon jó helyen állnak. Ott kell a jelenlét ahol biztos hogy baromságot fognak csinálni. Vagy akkor veregessük meg szegényeknek a vállát hogy ott van a jogosítvány a kezében de egy többsávos körforgalomban nem tudja mit kell csinálni?


Múltkor a rendőrök beálltak egy kisebb településen nézni a gyalogos átkelőhelyet mert nem adják meg a gyalogosnak az elsőbbséget ugyanakkor a gyalogos is kedve szerint megy át az úton amin kilépett a boltból. Ez nagyon rendben van hogy figyelik. Nem autópályán kell lesben állni...

2023. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
#5: A rugalmasság az lenne, hogy benézted, nem szegsz szabályt, hanem a következő lehetőségnél szabályosan korrigálsz. Rendet kellene tenni kicsit fejben
2023. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Minden lózung, badarság, ferdítés, terelés, amit mondtok.
2023. márc. 22. 16:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!