Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki annyira hülye, hogy a...

Aki annyira hülye, hogy a piros jelzés ellenére szándékosan a sínre hajt az megérdemli a sorsát? Tudod az ilyet sajnálni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 16:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Örülök, hogy nem egy kereszteződésben nekem jött. Ha véletlenül csinálja, akkor tudom sajnálni, különben nem.
2023. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Tudom sajnálni, oda egy emberélet, traumatizálja a mozdonyvezetőt, a tűzoltónak sem kellemes felkapargatni a maradványokat.

Egyszerre sajnálom és mondom, hogy az ő értelmetlen, hülye hibája.

2023. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Minden emberéletet sajnálok.
2023. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem, nem érdemli meg a sorsát. Nem tudhatod, miért ment át a piroson.
2023. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
3: Hitler, Sztálin, Csikatilo, Ted Bundy, Dahmer, stb. életét is sajnálod?
2023. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
Természetesen sajnálom, de örökös eltiltással jutalmaznám.
2023. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
#5 Bár nem a hármas vagyok, de igen, én pl. sajnálom. Nem azt, hogy meghaltak, hanem azt, hogy az egyetlen életüket nem normális dologra használták. Nyilván nem fogok könnyeket ejteni, de mindegyiknek volt annyi esze, amit értelmes dolgokra is lehetett volna fordítani.
2023. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Legkisebb mértékig sem. Az egy effektív öngyilkosság, amit nem tudok sajnálni, főleg olyankor, amikor szándékosan olyan módját választják, ami mások kárára történik, pl. ablakból forgalmas helyre kiugrás, sínre ugrás, stb. Ha már meg akar dögleni, akkor otthon ékelje ki a főrelét, aztán ugorjon a kádba egy hajszárítóval, vagy valami, de az én napomat ne bassza el.


Tudom, elég sarkos vélemény, nem is szokott népszerű lenni, de az öngyilkosságot a leggyávább problémamegoldásnak tartom. Másnak is szar az élete, de nem kell mindjárt ennyire drasztikusra venni. Tajgetosz pozitív, ahogy mondani szokás. Természetes kiválasztódás, mehet a Darwin-díjért.

2023. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Az olyan marhát inkább nem sajnálnám, akik beszűkülve képesek csak rosszindulatot feltételezni bárkiről, hogy azért tette, mert...
2023. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Túlnépesedés van, legalább 1 hülyével kevesebb.

Csak a mozdonyvezetőt sajnálom, meg a kiérkező hatóságokat a roncsok eltakarításánál.

2023. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!