Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki annyira hülye, hogy a...

Aki annyira hülye, hogy a piros jelzés ellenére szándékosan a sínre hajt az megérdemli a sorsát? Tudod az ilyet sajnálni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 16:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%

8: nincs gondom az öngyilkossággal ha mondjuk vkinek durva, fájdalmas, gyógyíthatatan betegsége van... akkor én is megnyalnám a 380Voltot.


Az viszont jogos, hogy más ember életét is tönkre tudja vele tenni.


Itt a faluban bő 10 éve volt egy alvilágban benne levő csávó.

Elkapták, lecsukták de köpött így hamarabb szabadult, csak ugye ezt megtudták az "üzlettársai".

Felajánlották neki, h vagy megöli magát vagy ők ölik meg a családját.

Így fogta az asszony kis boltbajárós 2-es swiftjét, kiment az X számú főútra és 160-nál átrántotta a kormányt a szembejövő sávba és belement egy betonszállító kamionba.


Effektív megoldás az tény mert a csávóból alig maradt valami, viszont a kamionsofőr meg vagy feltudja dolgozni az "élményt" vagy nem...

Ugyan ez van a mozdonyvezetőknél is... akár figyelmetlenségből ment át a piroson az autós akár szándékosan.

Utóbbi esetében csak a vonat vezetőjét tudom sajnálni.

2023. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

#11 És ez még a jobbik eset, a vétlen sofőr is meghalhatott volna akár. A közúti balesetek nagyon nagy részében a vétlent éri nagyobb sérülés.


De még csak fizikai dolgokig sem kell menni, elég a mentális. Bő 20 éve testvérem általános iskolai osztálytársának apja ölte meg magát, legjobb tudomásom szerint felakasztotta magát otthon és a gyerek találta meg. Még ha nem így lett volna, akkor is maga mögött hagyott egy családot, nem egyszerű azt feldolgozni, de így meg aztán főleg. Hab a tortára, hogy minderre az oka az volt, hogy bukott valami nagyobb mennyiségű pénzt, de még csak nem is annyit, hogy utcára kerüljenek, vagy bármi ilyesmi.


Ezeket az embereket kéne sajnálni?

2023. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 qkker1 ***** válasza:
85%
Nem sajnálom, megérdemli, ha kilapítja a vonat.
2023. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
Én képtelen vagyok sajnálni az ilyet. Az áldozatait (a kocsiban ülő családtagjait, mozdonyvezetőt) természetesen sajnálom.
2023. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom sajnálni. Közlekedésmérnökként tudom azt, hogy mennyi minden működik azért, hogy biztonságos legyen a vasúti átjáró. Ha ezt valaki nem képes megérteni (vagy nem is akarja), azzal jobb is, ha végez a természetes szelekció.
2023. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Itt azért tegyünk különbséget szándékosság és szándékosság között! Aki öngyilkossági szándékkal hajt a sínekre, az is szándékosan hagyja figyelmen kívül a tilos jelzést, meg az is, aki a szabályok felett állónak képzeli magát. Mint emberélet, mindkettő tragédia, de az utóbbit nem tudom sajnálni.
2023. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
#16 Semmi különbség nincs a kettő között.
2023. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
#17 Max. annyi, hogy az utóbbinak utasa is lehet. De egyébként egyetértek, nincs különbség.
2023. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
#18 Előbbinek is lehet. Egészséges ember nem lesz öngyilkos, az egy mentális zavar. Mentálisan zavart ember pedig nem beszámítható, nem gondolkozik logikusan. Szóval mi rá a garancia, hogy nem akkor száll el az agya, amikor épp utasa is van?
2023. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
#17 jó, neked nincs különbség. Nekem van.
2023. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!