Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezért megbüntethetnek?

Ezért megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
Mentővel pont egyszerre értünk kereszteződéshez. Lakott területen kívül 90km/h-val haladtam. Mindig elnézek jobbra, mert rendszeresen ki szoktak kanyarodni elém ott, most is elnéztem. Nem mentegetni akarom magam, csak nem volt még ilyen. Mire oda értem, elnéztem jobbra és láttam jön a mentő. Egyáltalán nem hallottam a sziréát, csak akkor mikor már közvetlen a kereszteződés előtt jártam. Nem hallgattam hangosan zenét. Hogy a viharba bukkant fel nem értem... Utána persze azonnal félrehúzódtam, elengedtem.
2023. máj. 25. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem történt baleset, akkor nem
2023. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most, hogy jobban belegondolok, ha hamarabb észlelem sem tudtam volna már megállni a kereszteződés előtt
2023. máj. 26. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!