Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van értelme személyautóba...

Van értelme személyautóba zenélő tolatásjelző izzóra cserélni az egyik tolató izzó helyére?

Figyelt kérdés

[link]


Benzines az autóm és már sokszor előfordult hogy nem hallják az emberek amikor tolatok ki a parkolóból és közben beszélgetnek csoportba verődve.

Dudálni meg nem akarok.

Meg aztán mindig attól tartok hogy egy kisgyerek a holttérbe kerül hirtelen tolatásnál mert elbambul a szülő.

Csak tolató radarom van elöl és hátul, tolatókamerám nincs.

Ha kicserélném egy zenélő izzóra azzal picit biztonságosabban tolatnék?

Tudom nem 100 % de legalább megzavarja a beszélgetéseket a hátam mögött.

Nem tudom milyen hangosak ezek a zenélő izzó, mert pl. reggel ha itthonról megyek el, felébrednek a népek a hangjelzésre.

Gondoltam hogy az izzót körültekerem ragasztószalaggal, hogy halkabb legyen, bár egy városban nagyobb a zaj és ott meg túl halk lesz nem?

Most a tolatóm izzóm mindkettő egy erős ledes, szépen megvilágítja a helyet tolatáskor sötétben.



#tolató hangjelző izzó
2023. júl. 1. 18:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

10


Az ugyanaz a helyzet, mintha háttal jönnék ki, akkor is lehet ott kisgyerek, sőt háttal beparkolni sokszor körülményes, főleg ha egy forgalmas frekventált helyen van.

2023. júl. 4. 19:44
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
#11 Farral kiállni körülményesebb, mint farral beállni, de ez egyéni preferencia kérdése is. A legegyszerűbb, ha nem ülsz volán mögé, amikor éppen nem látsz.
2023. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%
Na, szépen gyűlik a gyökérsereglet. Tudjátok, akinek zéró a közlekedési érzéke, azoknak ott van a KRESZ, amelynek ha minden szabályát betartjátok, nem görbítitek egyiket az egyik, másikat a másik irányba kedvetekre, akkor megkímél titeket és a környezeteteket is nagyon sok fejfájástól. Ugye Hamletre is mondták, hogy őrült beszéd, de van benne rendszer. A gondok akkor kezdődnek, amikor őrültek vagytok, de legalább rendszertelenül, kedvetekre. Az ilyen nem való volán mögé.
2023. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bocs, ezt máshova.
2023. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14


Hová az a máshova? :D Melyik kérdéshez? :)

2023. júl. 4. 22:33
 16/20 anonim ***** válasza:
A felkapcsoljam-e a ködfényzárót ha szerintem nem elég követési távolságot tartanak mögöttem kérdéshez. Csak visszamentem a legutóbb megválaszolt kérdésekhez beszólni és nem figyeltem, hogy nem ez az. :D
2023. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"nem elég követési távolságot tartanak mögöttem "


Ezt a kérdést én írtam, de a ködfényzárós kérdés nem az enyém. :D

2023. júl. 4. 22:54
 18/20 anonim ***** válasza:

A pótgányolt ledesed szabálytalan. Cseréld vissza normálisra. A "szépen bevilágítja" az azt is jelenti, hogy aki mögötted van (jönne) azt bevakítja.


De csilingelősre kicserélheted, legfeljebb megölnek, ha örökké nyávogtatod.

2023. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
11-es és nem is tudnak betolatni, csak 1 méterre a másik autótól. Az se zavarja őket, hogy így a társasház ablaka alá büdösítenek.
2023. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs kicserélni, csoda hogy eddig nem vasaltam ki senkit a gyári holdvilágos izzóval.

Egyébként meg az életben nem jönnek rá hogy gyári ledes vagy sem.

2023. júl. 4. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!