Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Most tanulom a KRESZ-t és a...

Most tanulom a KRESZ-t és a buszsáv használatánál egy szóval sincs leírva, hogy kivéve taxik. Hogyhogy mégis használhatják?

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:

TÉVES KÉRDÉS


lapoztam kettőt és tényleg mehet taxi :D


erre senki nem válaszoljon


amúgy utálom ezt az egészet és azért csinálom a jogsit hogy békén hagyjon keresztanyám


TÉVES KÉRDÉS

2023. júl. 7. 20:20
 2/6 anonim válasza:
100%

tessék csak pörgetni tovább az etitánt, ne gykz


a keresztanyád

2023. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Etitán?!?!!?!?! 70 ezret kellett fizetni, és képesek voltak azt mondani, hogy azért nem indul élő tanfolyam, mert mindenki otthon akar tanulni. 70 ezerért otthon tanulnak! Világ vicce. Kismillió kérdésem van tanulás közben, és nem fáraszthatom le az oktatót velük, meg sem dolgoznak a pénzükért.
2023. júl. 7. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó business az etitán, ennyi. Egyszer valaki megcsinálta, azóta csak dől a lé.
2023. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már az is egy jó dolog, hogy magadtól megtaláltad a választ.
2023. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hovarju ***** válasza:

Nem való mindenkinek az internetes tanulás. Nekem sem ment volna. Nekem is rengeteg kérdésem volt tanulás közben.

Nekem annyi szerencsém volt, hogy tantermi oktatásra jártam és mellette kaptam az etitian hozzáférést. Így volt kivel megbeszélni a kérdéseimet.


Nézd végig a kreszprofesszor videóit a youtube-on. A teljes kresz oktatás fent van. Nagyon jól magyaráz, én sokat tanultam belőle.

2023. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!