Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A mai világban Magyarországon...

A mai világban Magyarországon semmi értelme motorozni vagy biciklizni mert jön valami hülye és kinyír?

Figyelt kérdés
nekem volt már hogy sávon belül előztek és belökött az árokba. Egy könyöktöréssel "megúsztam". Régen valamilyen szinten figyeltek az autósok a többi résztvevőre.
2023. júl. 18. 19:47
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
97%
Igen
2023. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%

Elég veszélyes motorozni, főleg ha nincs rutinod

Bicikli is veszélyes nagyváosokban, illetve sötétedés után

Mert valóban sok az ámokfútó

De a biciklisek és motorosok közt is sok áma hülye

2023. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
63%
Mióta sok az egyéb résztvevő, és egyre agyatlanabbak, engem például pont nem érdekel se a rolleres se a biciklis se a motoros, egyik pofátlanabb paraszt mint a másik. És ezt nem rád értem, de a biciklisek,rolleresek többsége fittyet hány az egész kreszre, vagy csak fogalma sincs a szabályokról, 10/9 motoros meg sokkal inkább önveszélyes, mintsem mások veszélyeztetnék. Volt nemrég az üllői úton is egy baleset, ott is a motorost sajnálta mindenki, csak arról megfeledkeztek hogy az autós aki elékanyarodott, az nem számított arra, hogy a motoros belefog húzni egy kövéret, és megkezdte a kanyarodást.
2023. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
19%
Az élet veszélyes.
2023. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
73%

Motorozni mindig veszélyes volt, aki nem tud defenzíven, előrelátóan közlekedni, koncentrálni minden pillanatban, annak nem is való. Ritkább, de motoros ha tök egyedül van az úton is meg tudja ölni magát. Mondjuk aki nem tud defenzíven és rugalmasan közlekedni, az autóba sem való.


De a kérdés felütése kapcsán az jut az eszembe, hogy ennyi erővel már mikrót se használjál, telefonod se legyen, orális szexhez is három óvszer, gyerekedet is csak gumikesztyűben simogasd. :D

2023. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
8%
Bár így lenne, nem lenne ennyi motoros...
2023. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
Nemhogy örülnél, ahány motoros van, annyival kevesebb autó mögött állsz a dugóban.
2023. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%

#7: nem boldogít akkor, amikor a főúton versenyeznek éjszaka...

És csinálják autók is, de egy motor alapból jóval hangosabb, mint egy motor, van, hogy normál sebesség mellett is felébred az ember éjszaka.

2023. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
13%
#8 Jó helyen lakhatsz, mifelénk inkább az autósokkal van ez a probléma. Amúgy meg aki álmos, az alszik. Aki meg felkelt, örüljön, mert ha nem volt álmos, felesleges időt pazarolnia az ágyban.
2023. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
35%

Biztos vagyok benne hogy nem Ő lökött be az árokba, hanem Te ijedtél meg a helyzettől és inkább magad rántottad be a gödörbe.

Nem volnék hülye hogy leszorítok valakit, utána meg olvasnám a hírekbe a sztorit, nekem nem hiányzik.

Motorosoknak még én húzódok kijjebb ha látom a tükörben hogy közöttünk akar elhaladni(legalább a tükröm maradjon meg)

2023. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!