Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vizsga tippeket...

Forgalmi vizsga tippeket tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Nem most fogok vizsgázni. Negyedikén tudunk csak időpontot kérni, az oktató szerint 7-8-án már vizsgázok. Hogy tudok felkészülni? Tippek, tanácsok?

2023. aug. 26. 15:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
14%
Boríték -> 40-50 ezer -> sikeresen levizsgáztál, gratulálunk
2023. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Sok gyakorlással
2023. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
A vizsga pontosan ugyanúgy működik, mint bármelyik gyakorlati óra. Azokból meg már vettél egy párat, szóval nagyon jól tudod a dolgokat.
2023. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
69%
#1 Mennyire kell fogyatékos csicskának lenni ahhoz, hogy kenőpénz nélkül ne tudd letenni? Szánalmas.
2023. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
eszembe sem jutott pénzt adni a vizsgabiztosnak! Menni fog anélkül is, ha nem elsőre, akkor majd a következő alkalommal, csak a vizsgadrukkot kell leküzdenem.
2023. aug. 26. 17:18
 6/37 anonim ***** válasza:
0%

4: az is lehetek.

Oké, akkor már készülhetsz is a bukásra, nem fogsz átmenni, elsőre biztosan nem, de valószínűleg második alkalommal sem, talán ha tényleg nagyon ügyes vagy akkor majd harmadjára, ha nem akkor majd a következőn ( ne legyen így, de a statisztika ezt mutatja). Az esélytelenek nyugalmával vezess. Csak utána kérlek hogy ne itt sírj majd, hogy megbuktál, mint a társaid, mert szinte minden napra jut egy :(((

Egy kalappal!

2023. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

6, Az a helyzet, hogy nem igazán lehet már borítékozni, túl sok rendőrségi ügy van belőle.

Én őszintén megkérdeztem az oktatómat, mert ne ezen múljon a vizsgám, nem én fogom a korrupt rendszert megváltani.

De azt mondta, nem nagyon, max 2-3 ilyen van, akit még lehet kenegetni, de az is necces.

2023. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Kedves 6.!

Megpróbálok a becsületes úton maradni és sikeresen leadni a vizsgát. Eredményeimről és tapasztalataimról mindenképp beszámolok! Remélem javítok az általad említett statisztikán! :)

2023. aug. 26. 19:58
 9/37 anonim ***** válasza:
Én is őszintén remélem és drukkolok neked, attól függetlenül hogy a tapasztalataim lesújtóak. Legyél te az üdítő kivétel, de ha esetleg nem sikerül akkor se csüggedj, nem te vagy szar hanem a rendszer.
2023. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
Kenni kell.
2023. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!