Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érzed néha azt, hogy nem vagy...

Érzed néha azt, hogy nem vagy jó sofőr?

Figyelt kérdés
Mondjuk amikor hibázol.
2023. szept. 5. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Vsn egy Hummerom.Ha esik szeretem az út széli vizekben lecsapatni az alját úgy hogy 100 megyek és belemegyek a vízbe.Gyalogosok is szeretik a látványt mert mindig integetnek.
2023. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem szoktak a hibák elbizonytalanítani mert mindenkivel előfordul. Úgy vagyok vele, hogy ebből is tanultam valamit.


Én a "jó sofőrséget" is másképp értelmezem. Pl. tegnap is egy szűk úton előttem felgyûlemlett a sor, én voltam leghátul. Mellettem parkoló volt balról és észrevettem, hogy valaki fordulna ki de nem fer el tőlem így visszatolattam és kicsit jobban elhúztam jobbra a kocsit, hogy legyen annyi helye, hogy kiférjen. Megköszönte és kiment.



Na én ilyenkor érzem magam nagyon jó sofőrnek :)

2023. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy éve vezetek, szóval naná hogy nem vagyok jó sofőr. Az órák alatt nem tudnak felkészíteni minden helyzetre, mert nem merül fel minden helyzet.
2023. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Már régóta nem...


Anno kezdőként persze, mint szerintem mindenki más.

2023. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bazaltkaroly ***** válasza:
88%
Régen éreztem, amikor frissjogsis voltam. Úgy is voltam vele, ha hibáztam megkérdőjeleztem magamban, hogy kell-e egyáltalán vezetnem. Aztán egyszer, egy akkori munkahelyemen beültem egy tényleg jó sofőr mellé, ahol megláttam, hogy milyen is a forgalom ,ha egy magabiztos vezető ül a kormány mögött, és rájöttem, hogy tőlem sokkal több balfék van. Az adott egy löketet és gyakori vezetés mellett összegyűlt a rutin, így már nem érzem.
2023. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem érzek ilyet. Viszont másokon sajnos igen...
2023. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Páran akik ültek mellettem annak tartottak, én magamat inkább lelkes kezdőnek.

7 éve van jogsim, kb 250 ezer km-t vezettem, többségében Budapest és környékén.


Ha eltelne úgy egy év, hogy a Google városi érkezési idejeit hozva egyszer sem kellett erősebben fékeznem, kormányt elhúznom más bénázása elől, vagy 10%-ot meghaladva átlépnem sebességhatárt, akkor már jobbnak tartanám magam.


Ültem már jó sofőr mellett. Lendületesen haladtunk, szinte fékezés nélkül. Azt éreztem, mintha az illető folyamatosan 5mp-nyit a jövőbe látna, pedig a város számára ismeretlen volt.

2023. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!