Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fontos kérdéssel járulok...

Nikolas44 kérdése:

Fontos kérdéssel járulok felétek. A mi nap a rednőrség penzbkrságot adtak , jogtalanul hogy az autónak esztétikai hibái vannak...Mi a teendő ilyenkor??

Figyelt kérdés
Tudtomal semilyen paragraf nemszól arra hogy az autónak esztétikái hibái lennénem ezért az autónak bontóba kell mennie ... + odadtam a papírokat az STK-ról nemtudom magyarul hogy van alényeg bele vannak írva az adatok és hibák amit minden 2 evben átkell esnie az autonak ( hogy az auton vannak esztetikai hibak de nem befolyasolja az autó biztosnágát és működését ) viszont nemfogadták el hogy ők jobban tudják viszont semilyen paragraffal nemtudták bizonyítani ...

2023. szept. 8. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Örülj, hogy nem a rendszámot vették el
2023. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szolovjov ***** válasza:
39%
Jó lett volna a pintérhuszár jelvényszáma és neve. Aztán átnézetni az autót egy műszaki vizsgabázison, ahol nyilván megfelel minden kritériumnak, aztán panaszt tenni a sündőr ellen, plusz a költségeket is ráverni.
2023. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg kiegészíthetnéd,magyar vagy külföldi rendszámos?Az STK elolvasásához milyen nyelven kellene tudnia a rendőrnek?
2023. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
STK,vagy inkább SzTK, nálunk az orvosi rendelőt takarja, szóval ha nem Magyarországon laksz, akkor egy ottani fórumon kérj segítséget,mert a két ország jogrendszerében nagy eltérések lehetnek.
2023. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
És meg se vertek? Hát milyen rendőrök voltak ezek?
2023. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegy, milyen esztétikai hobákról van szó, ha szétrozsdásodott, vagy a fényszóró annyira karcos, hoyg nem vilagít, akkor jogos!
2023. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
4-es válaszát ki egészítenem. A hu-ra végződő honlapok / web oldalak, egy magyarországi web oldalakat takarja. Igy a gyakorikerdesek.hu oldal is egy magyarországi web oldal. És igen egy magyar és egy másik ország / állam jogrendje között akár jelentős eltérések is lehetnek.
2023. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

STK az a műszaki vizsga magyarul.

Itt kevesen ismerik a szlovákiai szabályokat, érdemes lenne egy ottani jogi fórumon érdeklődnöd.

2023. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat , kiegészíteném hogy az ajtó alat van csak az egyik oldalon rosda csak enyi sehol mashol nincs , es a javitasokat is mutattam , 8 dolog volt rajta javitva osszesen 350 000ft ertekben és azt sem fogadták el , semmi más esztétikai probléma nem talalható sem látható.

Igen Szlovákia vagyok de sehol nemtaláltam értelmes információt csak hogy az álvaz ha megvan hibásodva akkor az autó nem üzemképes , viszont az alváznak semmi köze az ajtó aljához szerintem

2023. szept. 8. 22:56
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
És nem lehet kicserélni az ajtót?Nem fért bele a 350-be?
2023. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!