Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egynémelyik ember még egy...

Egynémelyik ember még egy kicsi autóval is,hogy a francba nem tud normálisan beállni egy bazi nagy helyre se?

Figyelt kérdés

2023. szept. 11. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy.
2023. szept. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:
100%

Mert nem tud, vagy mert nem akar, de lehet, hogy egyáltalán nem is foglalkozik az ilyenekkel.

Miután nem is büntetik....................🤨

2023. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

A magyar egy ritka önző egoista seggfej népség(tisztelet a kivételnek)


Ezért van ez hogy szarnak arra mi vana másik emberrel...

2023. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszi a fáradságot. Én is béna vagyok, aztán korrigálok, inkább hátranézek, kinyitom az ajtót, csak hát tovább tart. Ha ott a türelmetlen másik autós, dudál, csak idegesít. Egy percen belül így is beállok, de vkinek ez is sok. Szóval vagy nem érdekel vkit, hogy a másik majd nem fér el, vagy siettetik.

Azt vettem észre, a nagy autókkal szebben beállnak.

2023. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bazaltkaroly ***** válasza:
100%

Két eset van.

Egyik, aki nem tud normálisan parkolni, mert vagy kezdő, és még gyakorolnia kell, vagy szimplán nem veszi a fáradtságot képezni magát.

Másik, a tahó nagy autós, aki úgy gondolja, hogy csak ő létezik a földön. Ezek gyakran védekeznek azzal, hogy "azért állok így, mert a másik hozzávágja az ajtót a kocsimnak", de ez csak egy gyenge ürügy, mert általában mindig van egy halom üres parkolóhely, csak hát ugye, ahhoz sétálni kéne tíz métert, az meg már nem megy.

2023. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Szándékosan a parkoló üres részére szoktam állni, de szinte mindig van egy barom aki mellém áll egy üres parkolóban.
2023. szept. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok. Több mint 2 millió kilométert vezettem. Semmi bajom a tanuló vezetőkkel, mert mindenkinek egyszer meg kell tanulnia. DE! Aki nem tud beállni két csík közé annak ne legyen jogosítványa. Mert ennél csak bonyolultabb helyzeteket kell megoldani, töredék idő alatt. Ezen múlik az élete, az enyém és a tiéd is!

A parkolásról még annyit, hogy 11 új (céges) autó volt alattam, és még nem volt olyan amit nem húztak meg parkolóban. Pedig, mint írtam keresem az üres helyeket.

2023. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!