Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az ember már sehol nem érezhet...

Az ember már sehol nem érezheti magát biztonságban? Hogy lehet elkerülni az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Nemrég utaztam a villamoson, telt az út, minden, erre azt vettem észre hogy a mögöttem lévő ülésen valami dobálkozás van.. utaztam tovább, de egyre inkább nem tetszett a helyzet de próbáltam nem venni tudomást semmiről és mobilozni. Közben úgy eltűntek az emberek. Mellém ült a felfordulás okozója, egy ittas cigány férfi meg a barátnője.. itt már nagyon féltem de pár megállót elmentünk úgy hogy csak egymáshoz beszéltek. Agresszívan beszélt a férfi a nőhöz aki csak helyeselt de szerintem mind a ketten full részegek voltak. Aztán honvédkórház előtt hozzámszólt… nem tudom mit akarhatott de úgy tettem mint aki nem veszi észre és csak a mobilomra néztem lefelé de már halálfélelmem volt aztán mikor bement a villamos a megállóba akkor felpattantam és nagyon gyorsan leszálltam. Hál istennek nem szállt le utánam mert a megálló tök üres volt. Inkább legyalogoltam még egy megállót. Én hülye a villamos hátsó felébe szálltam mert futva értem csak el puskás f stadionnál de ezek után megfogadtam hogy akkor inkább hagyom elmenni de akkor sem szállok a második kocsiba.. Belegondoltam mi lett volna ha nem nyílik az ajtó mert sokszor kellett megnyomnom mire kinyílt és már sötét volt a gomb vagy ha elkezd kötekedni esetleg elővesz egy kést. Ott egy pillanat alatt meg tudott volna késelni, augusztus 31 én öngyilkos akartam lenni más okok miatt, rendesen kórház, minden de ebbe belegondolva nagyon félek és az a gond h többször belegondoltam ebbe. rohadtul félek minden idegen embertől de az ilyen veszélyes típusoktól még jobban. Én csak haza akartam jutni a szüleimhez és akkor ilyenek történnek. Nem bántok semmilyen származást mert félig én is az vagyok amik ők, de így én sose tudnék senkivel szemben megnyilvánulni. Jó lesz ha már visszaadja a szerviz a kocsimat.


27/n

Szilvi



2023. szept. 13. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Nagy szerencséd volt
Nem nagy dolog csak te látod ilyen rosszul
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Én ezért sem mernék egyedül tömegközlekedni, nagyon rémes lehetett :( (nincs kocsim, nem járok sehova, mert beteg vagyok, még mielőtt jönnének a felvitte az isten a dolgom kommentek)
2023. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem lenne kocsim csak olyan állapotban van hogy augusztus 28 óta csinálják és lejárt róla 2 napja a műszaki is.:/ De ez nagyon para volt.
2023. szept. 13. 21:44
 3/12 A kérdező kommentje:
Jobbulast egyebkent:)
2023. szept. 13. 21:49
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos ezeket a helyzeteket nem lehet kivédeni, bizonyos járatokat meg estétől szimplán érdemes kerülni ha egyedül van az ember.


Reméelm amúgy már jobban vagy, mármint amit írtál augusztus végéről. :(

2023. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy túlreagáltad.

Nyugodtan és határozottan kell fellépni az ilyen alakok ellen.

Nőként mondjuk lehet az a jó, ha ilyenkor elvonulsz és felhívsz valakit, pl. pasidat vagy apudat.


Jobbulást és sok duddantást. :)

2023. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Mi lett a Yaris-sal, meg a lefingott BMW-vel? Már csak villamosra futja?
2023. szept. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Paprika spray?
2023. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Duddantós Szilvi visszatért 👋😃
2023. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Én nem félek, kiskorom óta Borsodban buszozok. Az lenne fura, ha nem akarnának megverni a buszon, az már azt jelentené valami baj van.
2023. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

"augusztus 31 én öngyilkos akartam lenni más okok miatt"


Paranoiás és pszichés betegséged van.

2023. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!