Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fizetős-automatás parkolónál...

Fizetős-automatás parkolónál ha távozáskor nem enged a sorompó (mert például nem helyesen fizettem, valamit elszúrtam), az egyetlen megoldás, hogy visszatolatok, leparkolok, és utána keresek valakit, ugye?

Figyelt kérdés
Buta kérdés, tudom, de friss jogsis vagyok, irtózok a gondolattól, hogy másokat akadályozok a bénázásommal. 😅 Tudnátok írni néhány tippet ilyen szitukra?
2023. okt. 22. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen még soha nem fordult elö, nem tudsz rosszul fizetni.
2023. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ált van kint telefonszám is.

Én életemben kétszer jártam így: az egyiknél, amikor fizettem volna a jegyet kiírta, hogy érvénytelen jegy. Felhívtam a telefonszámot, elmondtam mi van és ingyen kiengedtek.


A másikbál olyan volt, hogy egy boltban volt olyan akció, hogy ha náluk vásárlok, akkor egy órát ingyen parkolok. Én meg 1 óra 5 percnél értem a sorompóhoz, így nem engedett ki. Vissza kellett mennem az automatához fizetni. Nem nagy kaland.

2023. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Hááát. De.

Ferihegyre vittem ki utasokat. Elmentem a automatához, fizettem, mire visszaértem még mindig csak búcsúzkodtak, ezután pakolták ki a kocsit. a sorompótól vagy 100 métert kellett visszagyalogolnom az automatához. Nem tudtam kiszabadulni a sorból. vagy tíz percig anyáztak mögöttem.

2023. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg úgy jártam, hogy pont előttem romlott el a sorompó, a vonal végén a biztiboy annyit mondott, menjek ki egy másik sorompón. (4 volt egymás mellett.) Igen ám, de a mögöttem álló kijelentette, hogy ő bizony nem fog tolatni, de már okot nem mondott hozzá, valaki krva okos gyerek lehetett, szerintem még most is ott áll. Végül centiről centire kiügyeskedtem magamat és nagy nehezen beengedtek a szomszéd sávba, de az a gyökér utána tényleg beállt a nem működő sorompóhoz
2023. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3


Ez kamu, mert a többi várakozó is addigra kifut az időből akik nem fizettek, mire te vissza vánszorgol.

2023. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Mit gondolsz miért "anyáztak". Két sorompó van, közben aki tudott, átsorolt -ha beengedték.

2023. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

De akkor is valaki kifuthatott az időből, amit a Kérdező már nem tudta.

2023. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hármas válaszolót akartam írni, nem a Kérdezőt.
2023. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!