Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Baj ha folyamatosan használom...

Baj ha folyamatosan használom a fényszórót éjszaka?

Figyelt kérdés

A kresz szerint nem lehetne, faluban le is kapcsolom. De menet közben már ugyhagyom, ha szembe jönnek is.

Fényszóró nélkül annyira elvakitotak az autok, hogy neha xart sem láttam a sok ótvaros lámpátol.

Azóta este nem kapcsolgatom le.

Úgy vagyok vele, nekem az a lényeg hogy én lássak, a többi ember úgy amblokk nem nagyon érdekel.😀 Ti higy vagytok ezzel? Ez gond lenne?


2023. okt. 30. 20:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Tudod mi az a fényszóró?
2023. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
A kérdés egyértelműen provokáció.
2023. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem provokáció.

Egyszerűen idegesít a sok suv, ami kisüti a szemem a legújabb lézer cuccal, ami nekem pont szemmagassagban van.

Egy laguna 3 3.6, ültetett coupem van. És olyannyira lent ülők, hogy konkrétan semmit nem látni az ótvaros fényszóróktól.

Ezért én már nem foglalkozom ezzel. Néha-neha vissza villognak, de ez sem jellemző annyira.

2023. okt. 30. 20:10
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Tehát tudod, hogy baj, csak lexarod.

Okafogyott a kérdés.

2023. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Én elvenbém a jigisítványod, mert alkalmatlan vagy járművezetésre. Szándékosan veszélyezteted emberek életét.
2023. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nincs jogosítványom.
2023. okt. 30. 20:21
 7/25 anonim ***** válasza:

Csodálod, hogy elvakítanak?

Ha te fényszóróval méssz, ők is felkapcsolják.

-Volt, hogy véletlenűl úgy maradt. Na, megkaptam a szembe jövő kamiontól ...

2023. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Távolsági fényszóró (népies nevén refi) vagy tompított fényszóró?
2023. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Refi, bár most nézem, az én esetemben teljesen más a refi, mint sok masik autónál.

Nekem annyi történik kb, hogy 15 meterrel tavolabb kerül az egyenes vonal, amit látok, azon túl tök setét.Nem tudom annak mi a neve

2023. okt. 30. 20:30
 10/25 anonim ***** válasza:
Tehát jogsi nélkül vezetsz, szándékosan veszélyzetetve másokat. Gratulálok.
2023. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!