Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Én voltam a paraszt?

Én voltam a paraszt?

Figyelt kérdés

Most értem haza.

A lényeg, hogy lakott területen kívüli útszakaszról van szó, szakadó havas-darás eső + köd. A nagy csapadékmennyiség miatt az úton nyomvájúk alakultak ki.


Én olyan 80al haladtam a megengedett 90 helyett mikor utolért egy autó. Jött egy kanyar amiben 60as tábla volt így gondoltam 70re visszaengedem majd amint kiegyenesedett az út elkezdett a mögöttem lévő előzni. Ezt észrevettem ezért direkt nem gyorsítottam, csak tartottam a sebességet illetve kicsit lentebb húzódtam.

Azonban amikor mellém ért akkor hirtelen elengedte a gázt, kb 5 másodpercig egyenletes sebességgel haladt mellettem majd nyomott egy dudát és utána gázt adott és megelőzött.


Igazából azóta se tudom mi történhetett. Arra tudok gondolni, hogy az autó kerekeimmel felcsaptam a vizet a nyomvájúból és mind a szélvédőjén landolt de ez csak tipp.


Szerintetek én lehettem a paraszt? Egyáltalán mi történhetett?



dec. 1. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tetszett neki a sebességed. Szard le a lehető legmagasabbról.
dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nemaRendőrség ***** válasza:
94%

"Arra tudok gondolni, hogy az autó kerekeimmel felcsaptam a vizet a nyomvájúból és mind a szélvédőjén landolt"


Ha ezért magán kívül mást okol az ember akkor kretén.

Nem muszáj 3 méterrel a seggében menni az előtte lévőnek

dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi baja volt a másiknak az egy olyan rejtély, amit már sosem fejthetsz meg, de nem is érdemes vele foglalkoznod.

Azért dudált, mert front van, mert a főnöke ma lecseszte, mert a feleségével nem jött össze a szex, mert a gyereke visszapofázott neki, mert rájött, hogy az egész élete egy kalap sz... és hirtelen dühös lett a világra.

dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján megfelelően közlekedtél. Fogsz még találkozni érdekes idegbetegekkel :)
dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztál egy kreténnel, ennyi. Nehogy már ezért te érezd szarul magad.
dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak köszönt neked. Ne foglalkozz vele. Minden jól csináltál.
dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam. Köszönöm szépen a válaszokat. Én meg megijedtem, hogy valamit én csesztem el, ami azért fura mert azért észreveszem ha balfsz vagyok és elnézést is kérek olyankor.
dec. 1. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak sok a frusztrált segglyuk az utakon. Gyorsítani nem szoktam az ilyenek miatt, de nem is könnyítem meg a dolgukat. Főleg amikor a picsámba bújnak...
dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, az ilyen idegbetegeket hagyni kell, hogy tűnjenek el minél előbb a közelből.
dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek előz, ha nem tud 😃 nem voltál paraszt
dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!