Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megsértődött rám a barátnőm,...

Megsértődött rám a barátnőm, most tényleg én voltam paraszt?

Figyelt kérdés
Szokása, hogy felhoz egy témát, én reagálok rá, meg esetleg küldök még valami mást, és mikor válaszol, már valami teljesen másról ír, az előző üzeneteimet meg ignorálja. A sokadik ilyen után megelégeltem, és megírtam neki, hogy nem értem mi a jó abban hogy felhoz egy témát, utána meg ignorálja a válaszomat rá; ha egyoldalú kommunikációt akar beszélgetés helyett, akkor kezdjen el naplót írni, basszus. Ezt tegnap reggel megnézte, és azóta nem írt, pedig hétvégén órákat szoktunk beszélgetni. Reggel írtam neki hogy most megsértődött-e, de azt is ignorálta. Tényleg én vagyok a paraszt amiért ez zavar engem?

2023. márc. 12. 12:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, de voltál a bunkó, teljesen normális amit csinál
Nem, engem is zavarna ez
Mákos bejgli mert azt szeretem
30 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Az első válasz *Igen, te voltál a bunkó akart lenni, bocsánat
2023. márc. 12. 12:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is ignorált, ha úgy tartotta kedve, most is ezt teszi.
2023. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Komolyan nem tudsz ennél jobbat összehozni? Másnak is van puncija, csak emiatt nem kell vele lenni.
2023. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Bunkó voltál, de jogosan. Nem azért, mert felhoztad, hogy ez neked nem tetszik, hanem ahogy kifejezted magad. Viszont igazad van olyan szempontból, hogy gáz, amit csinál. De a megoldás a higgadt, tiszteletteljes kommunikáció, nem pedig a bunkózás.
2023. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, ne legyen lelkifurkád!
2023. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 ez nem a szerelem, szexualitás kategória😁

Kérdező, beszélgessenek néha élőszóban is. Írásban meg próbálj visszakanyarodni az előző témához. Kérdezz valamit vissza ahhoz kapcsolódóan pl . A barátnőd valószínűleg nem bunkó, csak figyelemzavaros, és eddig fel sem tűnt neki, mit csinál.

2023. márc. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Nekem ez alapján úgy tűnik, hogy lehet, h inkább ő a paraszt. Nem elnyomó személyiség véletlenül? (bár csak az 1ik oldal véleményét ismerjük)
2023. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!