Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nagy gáz, hogy nem szoktam...

Nagy gáz, hogy nem szoktam hátra nézni tolatásnál?

Figyelt kérdés

Míg olyan autóm volt ami nem csipogott addig rendszeresen hátra néztem.viszont mióta olyan kocsim van amiben van radar és csipog ha van valami mögöttem azóta csak a középső visszapillantót és a két oldali tükröt nézem.


Szerintetek ez nagy gáz?

Még senkit nem ütöttem el.



dec. 3. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
92%
#10 Akkor meg minden rendben. :) Mindenki úgy tolat, ahogy tud. :D Apám is emlékszem, átkarolta az anyósülést, mint én a csajomat a moziban, úgy tolatott, főleg, ha gyorsan akarta csinálni. Nekem tükörből jobb.
dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%

A sivatag közepén mindegy. Szombat délelőtt a Lidl parkolóban viszont nem lesz mindig elég a csipogó, főleg keresztforgalom-ellenőrzés nélkül.


Szerintem nagyon hasznos kütyük ezek, imádom is használni, de nem kockáztatom meg, hogy ne forduljak legalább 1-2 alkalommal hátra, a tükörből tolatas közben, mert lehet ám ott olyan információ , amit nem ad át a tükör.

dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!