Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha egy koccanásnál ki akarom...

Ha egy koccanásnál ki akarom kérni a kamerafelvételt az Auchan-tól, és nem adják ki, és én ordítozok a biztonsági őrrel, lehordom mindenek, akkor miért hív rám rendőrt? Inkább őt vigyék el!

Figyelt kérdés

dec. 18. 21:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem is felhívott vasárnap egy utcában lakó autós hogy belementek a kocsijába, adjam oda a felvételt. Mivel 150 km-el arrébb bográcsoztam a szüleimmel így mondtam hogy csak hétfő reggel tudom kiadni. Elkezdett hőbörögni hogy azonnal menjek haza, adjam oda neki a felvételt, neki azonnal kell, mit képzelek magamról hogy egy bográcsozás fontosabb mint egy "bűntény", különben engem is feljelent, szidta minden női családtagomat 5 percen keresztül. Telefonszámát letiltottam, hétfő reggel meg letöröltem a vasárnapi videófelvételeket, a rendőrség amúgy sosem kérte ki.
dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
#21 Lehet, hogy a kérdezővel beszéltél személyesen. :D
dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
#21 kár, hogy nem a közelben bográcsoztál, én a fejére öntöttem volna, aztán megvan a magyar Viserys Targaryen :D
dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!