Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Így új év napján sok rendőr...

Így új év napján sok rendőr van az úton szondáztatni?

Figyelt kérdés
jan. 1. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Remélem igen
jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Igen, szondáztattak engem is és a hajnali italozàsnak még volt is némi nyoma de egy fiatal rendőr állt ottan aztán mondtam neki, hogy ne haragudjon már de tényleg nem számoltam ezzel, itt lakok a közelben, hazamegyek és felejtsük el.


Azt mondta jolvan, menjél gyorsan még ide nem jön a főtörzs.

jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Öcsémnek tavaly elsején vették el a jogsiját, ráadásul délután. Úgy gondolta, már senki nem lesz az utakon, főleg, hogy vidéki főúton ment. Így járt.
jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen, nagyon helyesen. Nem is értem, ki vezet ilyenkor. Mi csak a három sarokra élő nagyszülőkhöz megyünk boldog új évet kívánni, de van legalább két ember a családban, aki alig ivott az éjjel. Mindenki mást elég feltelefonálni. Aki hajnal 5-ig bulizott, az inkább aludja ki magát, ne üljön autóba, ilyen egyszerű. Érdekes, én absztinens vagyok, de amikor nagyon durván alkoholizáltam, akkor sem ültem sem ittasan, sem másnaposan autóba, az mindig egy kemény határ volt, hogy ha másnap vezetek, akkor előtte este nem iszom.
jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sok helyen az úgynevezett finn módszert alkalmazzák, vagyis több rendőr áll ki több szondáva és minden egyes autóst megfújatnak nem csak próbaszerűen.
jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem muszáj volt vezetnem, de már 12 óra eltelt a legutóbbi korty óta, annyi idő alatt már nyoma sincs.
jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!