Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vajon miért esik rengeteg...

Vajon miért esik rengeteg kerékpáros választása a tükörsima kerékpárút helyett inkább a kerékpárúttal párhuzamos, forgalmas autóútra?

Figyelt kérdés

febr. 24. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Na vajon miért, mit gondolsz?
febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Mert öntelt beképzelt tökfejek és szarnak a kreszre meg arra hogy akadályozzák a forgalmat, de persze ők hőbörögnek a legjobban ha az autósok ledudálják emiatt. A magyarázat részükről persze általában az hogy így gyorsabban haladnak, ami reálisan azt jelenti hogy kb 5 másodperccel hamarabb érnek oda a céljukhoz.
febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem akarják kerülgetni a gyalogosokat, meg nem akarnak minden sarkon megállni. Nyilván fárasztóbb is és időigényes.

Szoktam én is tekerni és sok olyan rész van ahol hosszú percekig kell állni és várni a zöld lámpára.

Mondjuk én félek a kocsik között, ezért ahol tehetem a járdán megyek.

febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
99%

Tükörsima kerékpárút???

Hol?? Akkor az kb zsír új lehet.


Nálunk olyan vastagon csinálják, hogy 2 év után a vakond is áttúrja meg a növények, gyökerek, fű...

febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg rengeteg kerékpáros(napi 5 beképzelt outis az nem rengeteg) a kerékpárút helyett inkább rábizza az életét autósokra akik utálják őket mert léteznek,akkor ott vannak bajok a kerékpárúttal.

Vagy minden csak nem tükörsima,vagy valaki elfelejtette kitenni a táblát és járdának nézik a gyalogosok

febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert lesz/rja a szabályokat, ő "sportol", ellenben a kerékpárúton nem tudja a számára ideális sebességet megfutni.
febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szolovjov ***** válasza:
100%
Én olyan kerékpárutakkal találkozom, hogy 20 méterenként káromkodnom kell egyet mert félő hogy összetörik a felni.
febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 MGéza ***** válasza:
100%
Tükörsima kerékpárút... Hát kellett ez nekem pont lefekvés előtt? Most egy óráig még nem fogok aludni, úgy röhögök. Nem tudom mire gondolt a kérdező, de biztos nem a kerékpárútnak kinevezett járdákra.
febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 MGéza ***** válasza:
100%

Amúgy ennél jobban nem tudnám összefoglalni:

https://www.youtube.com/watch?v=DdEUUvx3nIc

febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
#8: Viszont, ahol tükörsima, ott mehet rajta az autó is, ugye?
febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!