Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2024.-ben lefizetni a vizsgabi...

2024.-ben lefizetni a vizsgabiztost?

Figyelt kérdés
Van még olyanra lehetoseg mint regebben,hogy pénzt adok a vizsgabiztosnak és az oktatómnak,hogy a kisebb hibakat elnézze a forgalmi vizsgan? Mar sokat gondolkoztam ezen de nem merem megkerdezni az oktatómat.. félek a reakciojatol

márc. 2. 15:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Nagyobb osszegre gondolok.

Pl 100 ezer az oktatonak,100 ezer a vb-nek

márc. 2. 15:20
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

200 ezer?

Nem szeretem az efféle szitukat, de anno 2 éve én is megkérdeztem. Nemleges választ kaptam és elfogadtam. De az összeg szürreális...

Szerintem max 50 a reális, aztán osztoznak, de ekkora összeget nem adnék.

márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Ennyi pénzért biztos nem.

Én nemrég kérdeztem az oktatótól, hogy a vizsgabiztost vajon le lehetne e fizetni és azt válaszolta, neked nincs annyi pénzed.

Amúgy egy hónapja volt forgalmi vizsgám d kategóriából és iszonyat bunkót fogtam ki, egy ilyen öreg kommunista maradvány. Ilyet nem lehetne lefizetni, mert túl becsületes. Azzal indokolta a bukást, hogy nem buszvezetőhöz illő a vezetési stílusom.

márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
84%

Én simán megkérdeztem az oktatómat, azt mondta nincs ilyen, hát nem adtam nekik pénzt.

Amúgy pedig, ha valami rosszul megy, inkább kérd meg az oktatódat, hogy gyakoroljátok. Sajnos megvan a bukás lehetősége, de ezért inkább legyél tisztába a hibáiddal. Bizonyára még "friss" dolgok számodra a vezetés, kell 1-2 év a rutinhoz, tehát még jogsival a kézben is fogsz bőven tanulni (illetve felejteni is). Ezért se bízd el magad, így is sok gyökér van az utakon.

Óvatosan és ésszel közlekedj

márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Most van csak igazán lehetőség rá, getszidrága minden, a bérek alacsonyak, ilyenkor burjánzik legjobban a korrupció. Az árnak mondjuk olyan ötszörösen túllőttél.
márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Szolovjov ***** válasza:
63%
Így is alkalmatlan járművezetésre egy csomó ember akinek megvan a parasztjogsi(B kat.), úgyhogy inkább buktassák meg azt akit meg kell.
márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Amikor én szereztem a jogsit, nemhogy a vizsgán lehetett kenni, még az órákra sem kellett bejárni, csak befizetni. Hagyjuk már az álszenteskedést, az egyik legkorruptabb ország vagyunk.
márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hogyan vessem fel ezt a lehetoseget az oktatomnak,es lenne-e ennek valami kovetkezmenye,ha megkerdezem,hogy le fizethetem-e a vb-t? Lehet,hogy el se fogadná es ugy kivágna a vizsgarol hogy csak na.
márc. 2. 17:11
 9/20 A kérdező kommentje:
Mi lenne abban az esetben,ha az oktatomnak adok csak penzt? Az ismeroseim ezt javasoltak de en nem értek veluk eggyet,mert nem az oktaton fog mulni,hogy nekem sikerul-e a vizsgam vagy nem,mert a vizsgabiztos az atyauristen.. ö fogja eldonteni es ezzel vissza is él sok vizsgabiztos. Ha nekik olyan kedvuk van barkit meghúznak és vigyorogva szállnak ki az autobol. Lattam mar ilyet.
márc. 2. 17:14
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha ezen mulik,akkor igen,inkabb viszek 200.000 forintot,minthogy el kezdjen szivatni
márc. 2. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!