Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2024.-ben lefizetni a vizsgabi...

2024.-ben lefizetni a vizsgabiztost?

Figyelt kérdés
Van még olyanra lehetoseg mint regebben,hogy pénzt adok a vizsgabiztosnak és az oktatómnak,hogy a kisebb hibakat elnézze a forgalmi vizsgan? Mar sokat gondolkoztam ezen de nem merem megkerdezni az oktatómat.. félek a reakciojatol

márc. 2. 15:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom,hogy 2024-ben ez hogyan mukodik
márc. 2. 17:16
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Úgy működik, hogy nem működik. Senki nem fogja a sok éves szakmai pályafutását lenullázni sz.ros 100 ezer Ft.-ért. Ha kifizetsz neki 100 milliót, akkor talán lenne esélyed, de azt meg azért nem fogja elfogadni, mert rászállnak a hivatalból a bevétel nagysága miatt. Menj el Indiába és élj ott, ha neked mindenáron jogosítvány kell. Itthon a tömegközlekedést javaslom.
márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%
Bohócok vagytok. Legtöbb oktató és vizsgabiztos fejenként egy tizesért is megvehető.
márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
200 ezerből inkább vegyél plusz órákat. Ha az sem elég úgy megtanulni vezetni, hogy átmenj a vizsgán, akkor örülnék, ha csak utasként ülnél autóba.
márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 MGéza ***** válasza:
79%
Úgy látom, a kérdező pontozgat mindenkit lefele aki azt mondja, hogy inkább tanuljon meg legalább vizsgára alkalmas szinten vezetni. Pedig inkább azon kéne ügyködnie mert senkinek nem jó, ha nem tud vezetni és mégis átengedik. Amúgy kisebb hibákért nem jár bukás, csak vonal, ha meg túl sok a "kisebb" hiba, akkor meg azt jelenti hogy nem tud vezetni.
márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 bazaltkaroly ***** válasza:
85%

Lehetséges, oktató, és vizsgabiztos függő. Általában az oktatónak adod oda a pénzt, és ő elosztja a vizsgabiztossal. AZONBAN én javaslom, hogy ezt verd ki a fejedből. Ha képes vagy a vezetésre, akkor menni fog, és inkább, - ahogy a többiek is mondják, akár tetszik akár nem -, vegyél plusz órákat. Nincs ebben semmi ciki, inkább becsülendő. A ciki az, amikor megveszed a jogosítványt, mert nem vagy elég ügyes, ahhoz, hogy megcsináld. Magadat vered át, mert később, mikor már nem lesz ott melletted az oktató, akkor pánikba fogsz esni, és baleseted is lehet. Ha pedig olyan nagy kárt okozol, akkor még a drágán vásárolt jogsid is pattanhat.

Tudom, nem tetszik, de ez az igazság. Vagy megcsinálod becsületesen, vagy hagyd az egészet, és járj busszal. De szerintem az emberek nagy része, ha elég erőt fektet bele, akkor sikerülhet nekik. Kitartást a vizsgához, és sok sikert!

márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom,miről beszéltek,én nem pontoztam le senkit. Én csak kíváncsi voltam a velemenyetekre,mert sok helyen halottam már,hogy pénzt adnak a vizsgabiztosnak. A pénzt nem azert adnam,mert nem tudok vezetni,hanem azert hogy a kisebb hibakert ne buktassanak meg. Pl :parkolni nem igazán tudok.

A parkolastol felek,mert abbol is meg lehet bukni.

A vizsgam 2 het mulva lesz,addig még lesz boven idom a felkeszulesre de a parkolas az valahogy nem megy sajnos

márc. 6. 13:21
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha majd egy halálos balesetet okozol, akkor is hivatkozz arra, hogy lefizetted a VB-t okoska. (mert ugye köztudott, hogy mindig a vétlen hal meg) Mellesleg egyik ismerősöm tavaly megpróbálta lefizetni a VB-t és feljelentette vesztegetésért.
márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
#17 Ez esetben bátran kérd meg az oktatót, hogy gyakoroljátok a parkolást, amíg nem megy jobban. Ez ugyan az, mint az iskola. Ha nem megy valami, akkor arra pontosíts.
márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 MGéza ***** válasza:
100%

#17: "Kisebb" hibának tűnik a parkoláskor rossz távolságfelmérés, a hátranézés elmulasztása de gondolj bele:

"

A eset:

- Jaj, elfelejtettem hátranézni, ugye nem buktat meg?"

- De bizony hogy igen, mert lehetett volna maga mögött egy gyerek is, örüljön, hogy nem okozott balesetet.

B:

- Hopp, majdnem nekikoccantam a másik autó lökhárítójának/felmentem a padkára, ugye nem baj?

- De igen, mert majdnem kárt tett a saját vagy más embernek a vagyonában! Nem az a baj hogy majdnem, hanem hogy korrigált és úgy is majdnem!

C:

- Kicsit túl közel állok hozzá, nem baj?

- De igen, mert magára nyitja az ajtót, aztán mehet fényezést javíttatni..."

Summa summarum: Gyakorold, ha nem megy. Mert különben teljesen jogosan meg fognak buktatni.

márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!