Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Komolyan itt járunk?

Komolyan itt járunk?

Figyelt kérdés
Ti erről mit gondoltok? Nem a gyorshajtás a fő gond, hanem az hogy létezik piros lámpa? (Link kommentben, itt nem tudom működne-e.)

márc. 9. 13:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
márc. 9. 13:26
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem a poszt lényegét, de a posztoló csajszi szupi, esetleg nem tudod, van-e barátja? :)


Amúgy nem tudom, mire jó Bécsben a sárga előtti villogó zöld, ahogyan annak sem látom túl sok értelmét, hogy Szolnokon több lámpánál is megy a visszaszámláló, hány másodpercig piros, hány másodpercig zöld.

Szimplán csak nem kell színvaknak lenni, és jól kell felmérni, mi a sárgánál a teendő.


A lámpák beállításairól meg regényeket lehetne írni, hogy mikor lettek beállítva országszerte, miért kéne új beállítás és miért nem csinálják meg SEHOL.

márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
😵😵
márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hol?
márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ott drága 5ös, hogy elfogadott érv, miszerint a gyorshajtóknak igaza van és jól teszik hogy gyorsan mennek, mert sz-r a lámpa beállítás....


Nem tudom 2es, nekem úgy tűnt hogy az agyatlanka úgy látja hogy Budapesten meg külföldön is tökéletes a közlekedés. De akkor tényleg, ahogy 3as is írta... Menjen akkor oda...


De Komolyan, hogy lehet elfogadott a gyorshajtás? Mondjuk, lehet csak annyi van a képben amit 3as írt. Így keres párt a kis drága, 2es írj rá nyugodtan. Legalább beválik a terve máris d-gná őt valaki xd

márc. 9. 17:02
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
nyomni kell, muszáj haladni, nem mindenki mazsola, hogy ráérjen egész nap
márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Csak a szokásos 'wannabeinfluencer', aki jól megmondja amihez nem ért. Legalább addig is gyártja a virtuális szemetet


"hirtelen eltűnő zöld", aham, hirtelen átvált sárgára, döbbenet. Aki akar meg tud állni, aki nem, annak csinálhatsz villogó zöldet, meg narancssárgát, akkor se fog megállni

márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2es, nyugodtan írjál neki!! Azért tette ki hogy sok hozzád hasonló írjon neki!
márc. 10. 11:03
 9/12 bazaltkaroly ***** válasza:
77%

Azt meg kell hagyni, hogy rengeteg borzalmasan, és logikátlanul programozott lámpa van, de a Facebook posztban szereplő hisztit én sem értem.

Nálunk lett egy frissen lámpázott kereszteződés. Az A iránynak sokáig van zöld, holott alig járják, mert nem vezet sehová, csak egy behajtani tilos utcába, lekanyarodáshoz meg nem használják, mert arrébb van egy járhatóbb, gyorsabb út. Azonban a B útnak nagyon sokáig piros, és alig tíz másodpercig zöld (lemértem). Azt mondanám, hogy elég lenne az a tíz, de rengeteg ember, van, aki a zöldnél kezd váltani, és nagyon lassan mennek át, így alig jut át három autó, és a kis utcában rendes konvoj alakul ki. Én, ahogy mindig mondom, NEM TÁMOGATOM a gyorshajtás, és a piroson áthaladást, de teljesen együtt tudok érezni azokkal, akik itt már a friss piroson csúsznak át, mert egyszerűen kiborító. Lehet mondani, hogy időben kell elindulni, de sokan vannak, akik munkacélból vezetnek, azok nem indulhatnak el a munkaidejük lejárta előtt, és szeretnének időben hazaérni. Főleg, ha elintézendő dolguk van, és mivel a legtöbb hivatalos hely munkaidő alatt van nyitva, így el tudom képzelni, hogy ezektől a lámpáktól elpattan az ér az agyukban.

Lehet hibáztatni a pirosozó autóst (mert valóban hibás), de szerintem ezt a problémának a gyökere a lámpák programozása, amikre ráférne egy revízió.

márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Ez a tévedés, a gyökérok, a gyökér, aki átmegy a piroson. Hiába ragozzuk bárhogy. Nem opcionálisan a kresz szabályok. Az a lámpa lehet tényleg nem ideális, mert újonnan lett lerakva. Gondolom a piroson áthajtás helyett te jelezted az út kezelője felé. De lehet, hogy pont forgalomszabályozási okból van úgy állítva. Ezer eset lehet, amikor ott helyben várakozva kényelmesebb mást hibáztatni.
márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!