Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány százalékos a bukási...

Hány százalékos a bukási arány a forgalmi vizsgákon?

Figyelt kérdés
Az emberek többsége,hányadik forgalmi vizsgán megy át?

2021. júl. 14. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Én nekem van M,B,C kategóriás jogsim, ezekből egyszer buktam 14 évesen a kismotor vizsgán.
2021. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs ilyen statisztika, de nagy. Oktatófüggő is erősen, van aki csak akkor küld vizsgázni ha úgy gondolja átmész, van aki 30 óra után rögtön. De egyáltalán nem ritka a 2-3 bukás sem. Az én ismertségi körömben amúgy mindenki (rajtam kívül, nekem elsőre megvolt) másodikra ment át.
2021. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Iskolánként tudod lekérdezni a VSM-t, azaz a vizsga sikerességi mutatót, ami azt jelzi, hogy az adott iskola tanulóinak a vizsgáinak hány százaléka volt sikeres.

A nagyobb iskoláknál ilyen 50% körül mozog ez az érték, a B kat. forgalmi vizsga esetében.

2021. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
nekem volt 1 kollègám. 4* bukot meg.Várt X időt, hogy èrvènytelen legyen minden,majd újra kezdte... Holnap lesz a 7. vizsgája.
2021. júl. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mármint azért várt x időt, hogy ne kelljen neki pávra menni? És a KRESZ vizsgát is újra meg kellett csinálnia?
2021. júl. 25. 20:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
igen... mindent az alapoktól..
2021. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát lehet nekem is ez lesz, ha nem sikerül a harmadik forgalmi vizsgám sem, holnap megyek, az a baj nagyon izgulós típus vagyok,oktatóm is mondta, hogy órákon olyan jól teljesítek, hogy ő aztgondolta elsőre menni fog. Hát tévedett.... Nem bírom elengedni a gondolatot, hogy valaki ül mögöttem, aki figyel minden tettem, olyanokat hibázok el, amiket eddig soha nem. A páv vizsgát nem szeretném, nem is tudnám végig csinálni, így inkább én is várok, ha már negyedjére bukom meg.
2021. júl. 26. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Én azt olvastam egy felmérésszerint, hogy a vizsgázók 80%-a megbukik elsőre. Én is megbuktam, de csak a vizsgabiztos miatt mert kiszúrt velem. Mivel kell nekik a lóvé, ezért ilyen kicsi az esélye hogy az ember elsőre átmegy, az is csak kenőpénzzel.


Másodjára már a felét átengedik, harmadjára már dordul a kocka és 80%-a átmegy. Aki ezután is megbukott, az valóban nem tud vezetni.

2021. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült átmenni? Én ma buktam meg negyedszer, mert én is borzasztó izgulós vagyok..
2021. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es mmásodszorra sikerült. Már van jogsim azóta nehézpótkocsira és zöldkártyám is van.


Az első bukáskor azt mondta a köcsög vizsgabiztos hogx életveszélyes vagyok, nem enged az utakra. A második vizsgabiztos rendes volt és azt mondta hogy ügyesen vezetek. Valóban ügyes vagyok mert azóta már fentebb is írtam, leraktam egy-két dologra elsőre. Az egész buktatás a pénz miatt van. Pénzéhesek, egyre többet akarnak.

2021. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!