Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen téligumit vesztek, hol...

Milyen téligumit vesztek, hol és mennyiért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%-os téligumit. gumistól, max 5000-ért.
2010. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly vettem Hankook w 440-et.

Gyulán a Filó gumiszervizben 13,000ft/db

[link]

2010. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én pár hete vettem a Vaterán a kis autómra Debica Frigo gumikat.20.000 volt a 4 darab.
2010. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én használtat nem vennék. nem tudhatod hogy mennyi idős, meg hogy hogyan volt használva. pl a belső sérüléseket szerkezeti sérüléseket nem láthatod
2010. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

12:43 vagyok

"én használtat nem vennék. nem tudhatod hogy mennyi idős, meg hogy hogyan volt használva. pl a belső sérüléseket szerkezeti sérüléseket nem láthatod"


azt tudhatod hogy mennyi idős mert a guminak az oldalán feltüntetik a gyártási évét és egy normális ember 5 évnél idősebb gumit nem vesz!Én 2009 es évjáratút vettem 90-95% állapotúak!Szerintem még egy 2-3 éves guminál nem szabadna szerkezeti sérülésnek lennie csak akkor ha hibás futóműre rakták vagy olyan ütést kapott (pl útszegélyre vagy másnak csapódott)hogy esetleg még a felni is megsérült.Esetleg úgy lehet hibája de ha csak simán használták akkor még egy 3 éves gumi is nyújthat olyan védelmet,tapadást mint egy 1 éves.

2010. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen de azok meg annyiba kerülnek hogy inkább áldozok még rá. én nemrég adtam el 6-7 éves gumit, kb 90%os volt. úgy jött érte a vevő hogy úgy parkolt le hogy fel a szegélyre (nem túl szembe a szegéllyel és gyorsan). gondoltam magamba jó helyre megy szegény :D
2010. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Kis doboz Suzim van. Tavaly vettem alsó kategóriás téli Kormoránt. (Michelin termék) Nekem bevált. Hóban, latyakban sem csúszott, jó az úttartása. rbaby
2010. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezt sok gumistól lehet hallani,pl. az előttem írónál,hogy Michelin termék. Netán ez is rá van írva a gumira? Nem kell elhinni az ilyen vevőcsalogató bepalizós dumákat,mert ezek csak a gumisok zsebeit gazdagítja. Megveszed az ilyen gumikat olyan áron,hogy kb 5000ft-tal kellett volna többet kiadnod egy igazán minőségi 1000x tartósabb gumiért.

Ja,miután elmégy a gumistól,jót röhög a markába,hogy fogott megint egy "verebet".

Egy Michelin-hez hasonló Kormorán gumi között nemcsak anyagi különbségek vannak,úgy 10000ft-tal hanem minőségileg is óriási az eltérés. A Michelinhez mint gumióriáshoz lehet,hogy tartoznak kisebb alvállalkozások egyéb névvel,de a minőség és a tartósság szempontjából semmiképpen sem ugyanaz.

2010. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

rbaby!

Ha Te is egy igazán tartós,kényelmes csimmát akarsz venni magadnak,gondolom nem a kínaiban veszed meg!?

Az autónál is így van,nem mindegy miken gurul a hóban fagyban.

2010. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Michelin termék annyit jelent hogy a Michelin eladta a technologiát meg mindent egy kisebb cégnek.

Azt a technologiát amit ő (nem akarok hülyeséget írni ide) x éve használt.

Nyilván a nagyobb cégek pl a Michelin is többet tud tesztelni fejleszteni.

Szerintem

2010. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!