Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet tenni ha egy férfi...

Mit lehet tenni ha egy férfi kiugrál a kocsim elé?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig akkor csinálja ha egyedül vagyok,és ő is egyedül van.Bár volt olyan amikor a gyerekem velem volt akkor csinálta.Mindig megvárja mig oda érek a kocsival és hirtelen kilép elém.Idág szerencsém volt nem jöttek szemből igy aréb tudtam kapni a kormányt.De mi van ha jönnek szemből?Sajnos erre felé ahol lakok,eléggé kanyargos,meg rossz az út.Nemtudom kikerülni,mivel nem tudom éppen melyik kanyarban vagy sarkon van.Léci segitsetek mit lehet tenni?
2011. febr. 8. 16:59
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Ha csak kormány elrántással tudod kikerülni akkor vagyrelatívan gyorsan hajtasz vagy félsz fékezni.

Ismered az embert? hogy történt az első eset?

Találkoztál már vele?

Mással is csinálja?

2011. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem hajtok gyorsan.Soha nem is szoktam!De megvárja mig teljesen odaérek és hirtelen kilép elém.Azért ha 40-50 nel megy az ember a kocsival és hirtelen hilép eléd!De mondom megvárja mig teljesen odaérek elé!!!Pl. láttam én hogy ott áll valaki az utszél átszeretne menni, de sapka a fején minden azért ugy nehéz felismerni ki ő!Meghát főuton ahol nincs zebra egyenesen megyek nem állhatok meg!Mondom teljesen megvárja amig odaérek elé ,ez ugy kébzeld el majdnem eléri a kocsim ele akkor lép le,de hangsulyozom elötte ott áll megsem mozdul,hirtelen kilép elém.
2011. febr. 16. 08:25
 23/26 A kérdező kommentje:
A másik azért sem merek megállni,mert mondták sokan ha láttom messziröl álljak meg várjam meg mig elmegy,mert félek tőle!Ez egy dühöngő ö@rült!
2011. febr. 16. 08:28
 24/26 anonim ***** válasza:
marad a verés........
2011. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Aki meg vezet az tudja ,hogy egy autó ami pl.50-nel megy.Annak van egy fékut ,nem tud egyből megállni,pár métert mégha csak kettőt is de gurul előre!
2011. febr. 16. 08:33
 26/26 A kérdező kommentje:
Én senkit nem fogok megveretni ha erre gondolsz.Nekem bennt ülnekj a gyerekeim.Az lesz majd felveszem telora,de ha sikerül szerezek a kocsimba egy kamot,nem érdekel mennyibe kerül az rögzit mindent.Aztha összegyűlik 3-4 ilyen esett.Megyek a rendőrségre az ügyvédemmel és feljelentem!
2011. febr. 16. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!