Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Használ valamit kirakni a...

Használ valamit kirakni a T-betűt egy kocsira, annak, aki még kezdő?

Figyelt kérdés

Sok autón látok ilyet. Szomszéd is megcsinálta a jogsit, és kirakta. De, azt mondta, ha lassan megy, ugyan-úgy előzgetik, meg dudálnak, ha lelassít indokolatlanul.

Van értelme kirakni?

Nem lehet, hogy csak jobban meg szívatnak a jól vezetők?


2011. márc. 25. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szivatnak jobban, akkor tudom miért megy óvatosabban.

Az meg részéről érzékenység, hogy előzgetik. Miért bántja?

Én is megteszem, de nagyobb figyelemmel, tisztábban, mint T betűs nélkül tenném. Tudom, kevés a rutinja, nem hozom kicsit se kritikus helyzetbe.

Ha bármi történik, a megítélésben úgy gondolom a T betű valamiféle védettséget adhat.

2011. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha épp jó a kedvem, akkor elnézőbb vagyok a T betűsökkel!
2011. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme kirakni. Egy kicsit azért segítenek a jóindulatú vezetők. Amugy lesz néhány "tuskó" is, de ezek fütyülnek a megkülönböztető jármű szirénájára is. A nagyobb városokban még ajánlott is ha friss a jogsid.
2011. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%

Sajnos a jogosítvány megszerzése is üzlet lett mostanában.

Iparszerüen nyomják ki a sok rutintalan kreszt nem ismerő embert az útakra, csak a profit a lényeg. Apuci kisfiáról nem is beszélve aki a jogsi után kap 1 több száz lóerős gépet,száguldozik Ő a májer és jobbik esetben csak ő hal meg a balesetben amit saját magának köszönhet.

Kicsit elkanyarodtam a kérdésedtől , a T betű szerintem CSAK a tanuló autóra való mivel ott van veled az oktató ő felügyel, miután vizsgát tettél teljes jogú résztvevője vagy a közlekedésnek és felelsz a teteidért tehát NEM VAGY TANULÓ.

Kinek nem inge ne vegye magára, ez az én véleményem.

2011. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 k.krisz03 ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, vagyis inkább meglátásom, hogy a saját kocsira kitett "T" betű, olyan, mint ha céltáblát akasztanál a nyakadba.
2011. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én előzékenyebb vagyok velük be engedtem magam elé ha olyan a helyzet, nagyobb helyet hagyok neki jah és nem szidom ha szerencsétlenkedik..:D
2011. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem kint van. Vegyesek a tapasztalatok, de összességében azt kell hogy mondjam, jobb ha kint van. Ha hibázom látják miért, adott esetben segítenek. Előzgetnek, de már rájöttem: jobb ha előttem van, mert ha akar menni, biztonságosabb ha megelőz mintha folyamatosan tolna le az útról.

Aki bunkó az valszeg T nélkül is bunkó lenne szal tökmindegy.

2011. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a kezdők rakják ki hanem a Telekomnál dolgozók autóján is T betű van
2011. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jobb ha ki van téve! Én is próbálom a kezdőket segíteni. Utána én is megelőzöm őket, mert sokkal lassabban mennek, mint a forgalom ritmusa. Vagy a követési távolságuk idegesítően nagy... De ha kint van a T akkor tudom hogy miért ilyen, és mire számíthatok, nem idegesít ha lassabban indulnak. Nem szoktam ledudálni őket. Én is voltam kezdő!


Egyébként meg az ilyen dudálás dolog nem T betű függő.

2011. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!