Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell elsőre megvágni az...

Miért kell elsőre megvágni az embereket forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Most tényleg ennyire Bu_zik a vizsgabiztosok ?
2011. máj. 21. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
nem kell megvágni, ha hibázol magadra vess!
2011. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
engem nem vágtak meg alap óra semmi kenőpénz,semmi ismerős.
2011. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és akkor mit tehet az ember ha végig jól vezet és a fa_szkalap vb kitalál valami hibát ?? az ilyeneket kéne megverni de rendesen
2011. máj. 21. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem se vágtak meg semmiből... Pedig nem adtam se kenőpénzt, se pótórát nem vettem... Ha nem vétesz nagy hibát, egyetlen vizsgabiztos se vág meg. Persze, ha neked nem hiba az index hiánya, a körültekintés nélküli sávváltoztatás, stb, akkor tényleg a vizsgabiztos a hibás...
2011. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már bocs de ennek a kérdésnek így nincs értelme. Ha esetleg leírnád mit vétettél, és tanácsot kérnél, talán segítenénk. Egyébként nem kell megvágni, és nem ennyire b*zik a vb-k. Ha pedig ilyen a hozzáállásod, akkor lehet hogy talán éppen ezért vágtak ki (bocs).


A legtöbb ember egyébként azért bukik, mert felkészületlenül megy el vizsgázni. Mindenki azt hiszi (és ez főleg a tájékozatlanság hiányából fakad) hogy a kötelezően előírt 30 óra a félkezű, félszeműnek is elég hogy jogsit kapjon. És amikor az oktató elmondja a T. tanulónak, hogy hiába van túl a 35. órán, nem tud vezetni, akkor a tanuló azt mondja hogy biztos az oktató a hülye, és csak azért is elmegy vizsgázni.


Aztán sokan izgulnak vizsgán, túl izgulják, hibáznak.


Vannak persze genyó oktatók akik direkt úgy küldik el vizsgázni a t. tanítványt, hogy megbukjon. Erre is csak azt tudom mondani, hogy mindenkinek magának kell éreznie reálisan mennyire megy a vezetés.


Vannak olyanok is, akik már a forgalmi vezetésnél sem emlélkeznek a kresz-re, ehhez no comment.


Érdekes módon nekem elsőre meglett lefizetés nélkül.

2011. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még annyi kiegészítés, hogy az NKH nem véletlenül emelte több mint duplájára a vizsgadíjat. Megelégelték, hogy sokan ilyen "próba cseresznye" alapon mennek vizsgázni, mint amikor főiskolán valaki csak azért beül vizsgázni nulla tanulással, hogy "szokja a légkört".


Persze ettől még vannak genyó vb-k, de nem olyan sokan mint ahogy terjesztik. Ha jobban megnézzük sok ilyen "genyó votl a vb" legendáról kiderül, hogy bizony a tanuló valóban vétett, de hát ezt égő lenne elismerni.


PL.:" végig jól ment, de a szemét megvágott, mondván hogy nem néztem a tükörbe egyszer sem." Sajnos ez valós bukóok, hiába hogy minden más jól ment.

Mellesleg sokan akik fel vannak háborodva, azzal sincsenek tisztában, egyáltalán milyen hibák lehetnek, mik a főbb bukóokok.

2011. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már bocs de ennek a kérdésnek így nincs értelme. Ha esetleg leírnád mit vétettél, és tanácsot kérnél, talán segítenénk. Egyébként nem kell megvágni, és nem ennyire b*zik a vb-k. Ha pedig ilyen a hozzáállásod, akkor lehet hogy talán éppen ezért vágtak ki (bocs).


A legtöbb ember egyébként azért bukik, mert felkészületlenül megy el vizsgázni. Mindenki azt hiszi (és ez főleg a tájékozatlanság hiányából fakad) hogy a kötelezően előírt 30 óra a félkezű, félszeműnek is elég hogy jogsit kapjon. És amikor az oktató elmondja a T. tanulónak, hogy hiába van túl a 35. órán, nem tud vezetni, akkor a tanuló azt mondja hogy biztos az oktató a hülye, és csak azért is elmegy vizsgázni.


Aztán sokan izgulnak vizsgán, túl izgulják, hibáznak.


Vannak persze genyó oktatók akik direkt úgy küldik el vizsgázni a t. tanítványt, hogy megbukjon. Erre is csak azt tudom mondani, hogy mindenkinek magának kell éreznie reálisan mennyire megy a vezetés.


Vannak olyanok is, akik már a forgalmi vezetésnél sem emlélkeznek a kresz-re, ehhez no comment.


Érdekes módon nekem elsőre meglett lefizetés nélkül.

2011. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"és akkor mit tehet az ember ha végig jól vezet és a fa_szkalap vb kitalál valami hibát ??"


Talán megtanul vezetni? Ja bocs, az nem elég logikus...


"az ilyeneket kéne megverni de rendesen"


Hát nem is csoda, hogy megbuktál, tipikus idegbeteg állat lehetsz. Ezért kéne pszichológiai vizsga.

2011. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, ha b*zi a VB akkor szépen felhívod azt a telefonszámot ami rajta van a tájékoztatón, és bejelented hogy ez meg az ezt meg azt kér tőlem cserébe azért hogy átmenjek.


A telefonodat egész vizsga alatt hagyd hangrögzítő módon, és ha valami abszurd dolog miatt vág meg (de csak akkor) akkor lesz ellene bizonyítékod, és meg fogják szorongatni a golyóit. Nem az NKH akar több pénzt, hanem a VB-k dolgoznak saját zsebre. Mondjuk én úgy tudom hogy csak BP-n ilyen k*csögök a vizsgabiztosok.

2011. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó vizsgabiztost kell kifogni, én mindenből elsőre mentem át, mondjuk volt para azért előtte rendesen, de plussz óra nem!
2011. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!