Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Robogóval ugyanúgy kell...

Robogóval ugyanúgy kell kanyarodni, mint biciklivel? És azt hogyan? A kormány elfordításával, vagy inkább a test enyhe döntésével?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ez komoly? kormányt soha nem forgatod, mindig bedőlsz!
2011. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy mint biciklinél, ott se fordítod el a kormányt nagyon ha be akarsz kanyarodni, csak kicsit bedőlsz még ha nem is veszed észre.
2011. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Tudok biciklizni, de a robogót még szoknom kell és ha elméletben tudom a technikáját, akkor kevésbé félek, hogy egy kanyarban kicsúszik alólam a motorka :-)
2011. máj. 25. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog.Menj vele úgy,mintha bicikliznél.Vagyis olyan sebességgel.Talán egy nagyon picit gyorsabban,mert a robogó nehezebb,nagyobb sebességnél stabilabb.Ugyanakkor tartsd szem előtt,hogy ezért a robogó LASSABBAN ÁLL MEG!!!
2011. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is ezen paráztam,menni fog minden, szerintem ezt leirni nemis lehet, bár én leirni nemtudom, hogy mit hogyan csinálok xDDD

csak annyira vigyázz hogy eleinte a kanyarban ne huzd a gázt, mármint huzzad neki mert ha nemhuzod akkor eldolsz,csak ne olyan vadul,mert ha kis apro kavicsok vannak az uton,vagy poros az ut, akkor kifog alolad csuszni : )

2011. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, segítőkészek vagytok :-)
2011. máj. 25. 21:46
 7/7 anonim válasza:

Am ne hallgass senkire ez sebbeségtől függ ha lassan menssz akkor érdemes inkább a kormányt forgatni és nem dőlni mert akkor tényleg eldőlsz de ha gyorssabbban méssz akkor mindenképp dönsd mert felborulsz a saját kormányodban :D

(De ez össztönös szerintem)

2011. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!