Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik a legkorrektebb autósis...

Evilkiller kérdése:

Melyik a legkorrektebb autósiskola miskolcon?

Figyelt kérdés

Több iskoláról is hallottam, hogy pusztán a pót vizsgadíj miatt meghúznak embereket, akkor is, ha amúgy átment volna!

Ez a tóth-nál tapasztalat, anyámat harmadszor húzták meg!

Sok emberrel ellentétben én nem szeretnék semmit elsunnyogni, tisztességesen végigcsinálom, csak jó lenne ha a tényleges teljesítményem alapján osztályoznának, és nem az alapján, hogy benne vagyok-e abban a bizonyos "százalékban"!


2011. jún. 4. 13:40
 1/5 anonim válasza:
Azt nem tudom megmondani melyik a legolcsóbb, meg kell kérdezni hogy mennyibe kerül , és hogy a vizsgadíjak benne vannak e. Az pedig hogy a vizsgán megbuksz és újra fizeted a vizsgadíjat az nem az autós iskolának megy hanem a közlekedési hatóságnak. Az iskola csak tanít, a hatóság pedig vizsgáztat.
2011. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valamennyi csak az övék belőle, mert anyám a vizsgája előtt az oktatójának nyomta a kezébe a huszast!
2011. jún. 6. 18:26
 3/5 bp1985 ***** válasza:
29%
Itt kezdődnek a problémák, amikor az ember veszi a jogosítványt. Érdekes, 1 ft-ot nem adtam senkinek, mégse buktam meg egyszer sem... Az persze, hogy az övé, de az nem adózott, tehát bcs.
2011. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak pont ez érdekel engem, hogy melyik helyen nem kell "venni" a jogosítványt! Gyűlölöm ezt a korrupt országot!
2011. jún. 8. 19:57
 5/5 anonim válasza:

én is a Tóthnál vizsgáztam, soha egy forintot nem csúsztattam senki zsebébe, és a forgalom vizsgámon kívül minden meg volt elsőre ( a forg. másodjára )

Nekem nincsenek rossz tapasztalataim, sőt... az oktatómat pedig imádtam, és a mai napig jóban vagyunk, tartjuk a kapcsolatot.


22/L

2011. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!