Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ittas vezetésért 2 évre...

Ittas vezetésért 2 évre elvették a jogosítványom. Hova kell fordulnom hogy az új jogosítvány megszerzés folyamatát elindítsam? Okmányiroda? NKH? Egy autósiskola? Hol kezdjem?

Figyelt kérdés

2004-ben történt, azóta sokat tanultam, látom hogy mennyi baj van a közlekedési morállal (autó, bicikli, gyalog, stb)

Szóval hasznos válaszokat várok! Köszönöm!


2010. júl. 6. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
NKH-nál részt kell venni utánképzésen.
2010. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

és szigorított vizsgán is.


Én nem adnám vissza amúgy, ne haragudj.

2010. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

ugya, utolsó, ne legyél már ilyen "erkölcsös" :)

én azt nem értem, azért mert valaki ivott, miért gondolja bárki is, hogy az illető nem tud vezetni már többet és miért van a szigorított vizsga ? anno pl 2 éve attól a berúgástól rosszabb sofőr lett?

ez olyan vicces, ne haragudjatok

2010. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első választ!

Meg még egyet! :)


Kinéztem az NKH-nál az elérhetőséget. Őket felhívom.


Azért ha van még jó tipp vagy valami amit tudnom kell, szívesen várom a válaszokat!


Köszönöm minden hozzászólónak!

2010. júl. 7. 10:05
 5/5 A kérdező kommentje:

Az NKH-nál részt vettem az utánképzésen, elméleti és gyakorlati vizsgából állt.

Utána volt még egy felvilágosító program az alkohol működéséről és hatásmechanizmusáról. Volt hogy leesett az állam a döbbenettől. Szerintem ennek alapból hozzá kéne tartoznia a gépjárművezetői tanfolyamhoz.

2011. júl. 28. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!