Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vizsgán ilyet tehet...

Forgalmi vizsgán ilyet tehet az oktató?

Figyelt kérdés

országúton kellett volna megfordulnom egy panziónál de amikor lassítani kezdtem az oktató elkezdte nekem nyomni a gázt, és ezért megvágtak , hogy nem a kijelölt helyen fordultam meg. Mivel egyszerűen túlságosan felgyorsult az autó hála a bunkó oktatómnak. Továbbá ha megbukok miért nem kapom meg a vizsgalapot amin be van írkálva , hogy mit rontottam el ?? mert a parkolás meg a többi dolog az ment.

Úgy érzem kibaxtak velem :(


Ilyenkor mi a teendő ?


(megjegyzés: ez volt a második forgalmi vizsgám)


2011. jún. 8. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még az autóban ki kellett volna verned a balhét a biztos előtt.
2011. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bikfic999 válasza:
100%

Ezek leakarnak húzni téged nagy valószínűséggel!

talán az oktatóé az autós iskola vagy ö csak egy alkalmazott?Én is a 2. autóssulinál fejeztem be a jogsit, mert gyökér volt az oktató egy idegbeteg állat.Életem legszörnyűbb időszaka volt,felesleges potórákkal meg minden lehúzás szagú műveletekkel sztem oktatót sulit vagy kockáztasd meg hogy legközelebb vagy síkerül vagy nem

rohadjon meg az ilyen

2011. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

ilyenkor nagyon nincs mit tenned max kivered a balhét de nagyon.

ha meg meg akarnak huzni akkor ugyis megfognak, mert ilyenkor jön a magyarázat h azért buktál meg mert ugyis megmeghuznának ha a rossz helyen fordulsz, v vmilyen táblát nem láttál és ott nem szabadni de még 1000 ilyen van amivel az oktató ki tudja magyarázni magát.

1edül abban az esetben volt igaza az oktatódnak h ha veszélyben érezte magát és a kocsit, pl túl gyorsan jönnek utánnad és ha fékezel akkor bummmmm, vagy h majdnem kikanyarodtál a szembe jövő elé és akkor is bummmmm

ha nincs pénzed arra h csak ugy hülyeségből fizess nekik akkor nagyon gyorsan válts oktatót, v iskolát.

nekem szerencsére elsőre ment minden de a hugom mikor tavaly megcsinálta a jogsit csak ugy engedték át h le kellett szopnia a biztost, pedig 12 éves kora óta elég jól megtanult vezetni xd xd

2011. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

arra nem gondoltal hogy esetleg segiteni akart?

szabadott ott egyaltalan megfordulni? esetleg elfelejtettel valamit (pl kiindexelni hogy kiallsz a forgalombol...)

konnyen lehet hogy amit te kib.aszasnak erzel az azert volt hogy vedd eszre hogy valami kimaradt es meg nem szabadna megallnod...

2011. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

15:13

az oktatónak segítenie se szabad.

a tanulo akkor is megbukik ha az oktató a baleset elkerülése miatt satut nyom a vizsgán, és ezt azzal magyarázzák meg h a tanulónak kellett volna időben rendesen fékeznie. ha az index marad ki akkor meg már megbukott és az oktató onnan belenyúlhat a vezetésbe mert már mindegy.

az oktatónak nem szabad beleszólnia sem, tanácsokat sem, csak az utvonalat mondhatja meg es semmi mást azon kivül ugy kell ott ülnie mintha ott se lenne.

2011. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt 3,-ik.


"de a hugom mikor tavaly megcsinálta a jogsit csak ugy engedték át h le kellett szopnia a biztost, pedig 12 éves kora óta elég jól megtanult vezetni xd xd"


Én 3 kategóriából vizsgáztam eddig, és mindig csak közvetlen a vizsga előtt tudtam meg hogy ki fog vizsgáztatni, nem tudom elképzelni hogy amikor a vizsgabiztos bemutatkozik,és beül az autóba,hogyan tud lezsírozni egy ilyet a vizsgázóval. Azt el tudom képzelni hogy az oktató megcsinálta,de neki van rá ideje célozgatni,meg s.t.b.. A vizsga után meg már hiába adja meg a számát,ha meg van a vizsga akkor meg már késő. Nem nagy egy kicsit a húgod fantáziája?


Ha meg tényleg megtette,hogy átmenjen,akkor meg megvan a véleményünk róla.


Bocs az off-ért

2011. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is megvan a véleményem a hugicáról de azt nem irom ki mert 1ből kimoderálják. xd

am arra jó a kicsike h mindenféle buliba Ő a belépőm :)

2011. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha országúton hamar lassítasz, akkor nagy az esélye, hogy hátulról belétek rongyolnak, szóval lehetett jogos a gáztaposás... a forgalmi vizsgák sajnos ilyenek, bármi megtörténhet, és meg is történik.. én 5ször buktam forgalmin, aztán vezettem kicsit Pesten PÁV-on és 6odjára 1 hibavonallal meglett, úgy hogy össze vissza dicsért a vizsgabiztos :D Szóval én annyit javaslok, hogy ne keseredj el, és csak akkor menj forgalmi vizsgázni, ha már hibátlanul vezetsz pár órán keresztül.. mert a vizsgán bármi megtörténhet, és meg is történik :@ :@ :D :D
2011. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barna96 válasza:
100%
Autópályán, autóúton, vasúti átjáróban, egyirányú forgalmú úton és körforgalmú úton megfordulni tilos. Egyirányú forgalmú úton, körforgalmú úton, vasúti átjáróban, autópályán és autóúton - egyirányú forgalmú úton az úttest széléhez, illetőleg a várakozóhelyre történő beálláshoz szükséges hátramenetet kivéve - hátramenetet végezni tilos.
2014. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!