Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » El lehet felejteni/szokni a...

El lehet felejteni/szokni a vezetéstől?

Figyelt kérdés

Most lett jogsim kb 1 hónapja. Most ugye nincs suli, szóval nem megyek sehova, meg nincs is kedvem vezetni.

De apám folyton engem akar elküldeni vásárolni mert szerinte Elszokok a vezetéstől, és gondok lesznek később. Ez csak kifogás számáról, hogy én menjek helyette a boltba, vagy tényleg van ilyen?


2011. jún. 29. 15:40
 1/5 anonim válasza:
Apádnak igaza van. Volt, hogy pár hónapig nem vezettem, és tényleg el lehet szokni tőle. Ugyan nem felejt el az ember vezetni, de mégis nehéz visszazökkenni a forgalomba, stb. Szóval hajrá, még ha csak kifogás is lenne apád részéről, menj és vezess. Mondjuk fura is egy kicsit, a friss jogsisok általában állandóan vezetni akarnak, örülj, hogy apád felajánlja :)
2011. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretek vezetni, csak boltba nincs kedvem menni :)
2011. jún. 29. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Én buszozom,és ha elmegyek 2hét szabira.érzem hogy utána nem minden történik automatikusan,és a reflexek is lassulnak.


De ez néhány óra alatt esetleg 1 nap alatt visszajön.


De mögöttem 20év rutin van, de benned igazából ez még nem alakult ki,és ha tudsz menj minél többet /még a boltba is/, különben tényleg kopik a tudásod.

2011. jún. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, és ahogy már a buszvezető válaszoló is leírta, 1 hónapos jogsival ez még súlyosabb. Gyakorlatilag nincs is tapasztalatod a vezetésben, és ezt nem sértésből mondom. Ezt fejleszteni kéne, és te magad is érezni fogod, hogy egyre jobban megy. Ellenkező esetben meg tényleg szinte 0-ra fogod leredukálni a már meglévő tudásodat is.
2011. júl. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éppenhogy igaza van étsapádnak. Kisebb távon kell kezdeni, pl elautózni a boltba, stb. Ha vidéken laksz különösen jó ha a kisvárosban, vagy ritkább forgalmú utakon a környéken csapatod és gyakorlod egyedül a forgalmat. Muszáj gyakorolni.
2011. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!