Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 4. forgalmi vizsgára milyen...

4. forgalmi vizsgára milyen tanácsotok van?

Figyelt kérdés

Tudok vezetni , ismerem a kreszt nem ezzel van a baj. csak ilyeneken húztak meg utoljára is , hogy 50 helyett 60-al mentem.. és azért nem néztem olyan sűrűn a km órára mert éreztem, hogy nem nyomom jobban a gázt a kelleténél és mikor szólt a vb , hogy sikertelen vizsga akkor döbbentem néztem rá a műszerfalra....


hogy tudnám az ilyen bakikat elkerülni ?


2011. júl. 2. 13:20
 1/8 tetro ***** válasza:
100%
nézz rá a műszerfalra?
2011. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
figyelj
2011. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
több figyelemmel? Más sajnos nem segít. Sok sikert!
2011. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Adj hátra egy borítékot. /Ez poén akart lenni,mielőtt leminősítitek/



Meg kell tanulnod figyelni,mert ha a vizsgán nem megy akkor később sem fog.


Ha nem tudod betartani a megengedett legnagyobb sebességet, akkor ne hidd magadról hogy tudsz vezetni,mert az egy alap dolog.

2011. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Лада válasza:
Miért nem beszélsz az oktatóddal? Ő az, aki már 30-40-50 órája retteg az anyósülésen melletted, aki látja, mit hogyan csinálsz, mit csinálsz rosszul. Tuti nem te vagy az első tanítványa, aki sokadjára fut neki a forgalminak. Hiába kérsz tanácsot a legtapasztaltabb, 40 éve vezető Jóska bácsitól is akár, ő ugyan sok hasznos dolgot el fog mondani, de érdemben segíteni nem fog. Szal először kérsz egy lelkifröccsöt fatertól, abból az igazi b***meg fiam de tényleg fajtából, utána meg átbeszéled az oktatóddal h hogyan is lehetne fejleszteni a figyelmedet. Fog az menni
2011. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor az oktatóval vezetsz, akkor ő nem hívja fel ilyesmikre a figyelmedet? Az én oktatóm mindig mondta, hogy milyen hibákra kell odafigyelnem, amiket rendszeresen elrontottam. A vizsgán csak egyel volt baj, a kissé kicsi oldaltávolsággal. De az egy hibavonal volt és kész. Az pedig, hogy vizsgán túlléped a megengedett sebességet nagy hiba. Tudnod kell mindenre figyelni: sebesség, táblák, gyalogosok, szabályosan vagy éppen szabálytalanul közlekedő autók, buszok satöbbi. Ha ez nem megy, akkor nem szabad jogsit adni a kezedbe.
2011. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már régóta vezetek, és én mindíg figyelem mind a 3 tükröt a műszerfalat, és nem csak 20 méterre magam elé nézek, hanem az előttem lévő utat széltíben-hosszában pásztázva.Igy mármesszíről meg lehet látni a seb korlátozó táblákat is.
2011. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem állísd lejjebb az ülésedet és akkor a műszerfal mindig bezavar a képbe és látni fogod hol van a mutató. Ha csak itt cseszed el, nincs már baj, ha már megkaptad a jogsit, tökre szeretni foglak, hogy nem 50-nel tötyizel elöttem! :)
2011. júl. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!