Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire nehéz kicserélni az...

Mennyire nehéz kicserélni az autón az első kerékcsapágyakat és milyen szerszámok szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretném magam kicserélni az első kerékcsapágyakat az autómon mert sokallom a szerelési díjat.Mennyire bonyolult a cseréje és mire kell odafigyelni? Amúgy egy 91 es Marutiról van szó.Már sok mindent magam végeztem el rajta úgyhogy van egy kis érzékem hozzá azért is szeretném magam kicserélni.
2011. júl. 5. 21:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

14:13


egyenlőre üzemen kívül van az autó mert sz.r csapággyal nem érdemes közlekedni.Úgy döntöttem haverral csináljuk ketten ő már csinált ilyet azt mondja nem bonyolult dolog és nevetett is azon hogy azt írtátok hogy életveszéses meg nehéz meg stb :D Na mind1 ezen a héten megveszem a csapágyakat és már jövőhéten csináljuk is az autót és akkor egy darabig nem lesz csapágy probléma.

2011. júl. 9. 08:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Sok sikert a cseréhez. A logikát ne felejtsétek a polcon, és menni fog.

Harmadik válaszoló voltam.

2011. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sikerült?
2012. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!